×

W miesiącu są tylko 3 dni, w czasie których najlepiej jest uprawiać seks z partnerem

Wiele osób wierzy, że księżyc ma wpływ na zachowanie i emocje ludzi. Podobno w czasie pełni policja odnotowuje więcej przestępstw. Księżyc z całą pewnością ma również wpływ na nasze życie seksualne. Jednak dużo zależy od fazy, w której się znajduje.

Nów

Księżyc jest umiejscowiony między Słońcem a Ziemią, jest więc dla nas niewidoczny. To doskonały moment, aby przejąć inicjatywę. Jeśli jesteś w związku, masz szansę, by odkryć oblicze partnera, którego do tej pory nie znałeś. Jeżeli jesteś singlem, powinieneś w końcu nawiązać kontakt z osobą, której od tak dawna pragniesz. Wspólny seks może okazać się jeszcze lepszy, niż się tego spodziewałeś.

Pierwsza kwadra

Księżyc powoli zaczyna pojawiać się na niebie i ma kształt sierpa, czy też rogala, z wypukłością skierowaną w prawą stronę. Masz problemy w związku, nie układa się? To najlepszy moment, aby je przegadać i puścić w niepamięć. Jeśli natomiast wszystko jest w porządku, powinieneś się otworzyć i podzielić swoimi intymnymi fantazjami z drugą osobą. Nie przepuść tej okazji i spróbuj w łóżku czegoś nowego.

Pełnia

Słońce oświetla całą tarczę Księżyca. Podczas pełni czujemy przypływ energii. Jest to więc najlepszy moment na intensywny w doznaniach seks. Pamiętaj, że księżyc stymuluje nasze zmysły.

Ostatnia kwadra

Księżyc ponownie obiera kształt sierpa, ale tym razem z wypukłością zwróconą w lewą stronę. Podczas ostatniej fazy wielu ludzi wewnętrznie się wycofuje. W tym czasie najlepiej się nie wychylać i poprzestać na przytulaniu.

Może Cię zainteresować

zamknij