Ewa Farna dodała zdjęcie topless. Opis pod nim jest bardzo wymowny

Przy okazji wdania najnowszego teledysku Ewa Farna ogłosiła niedawno, że niedługo będzie mamą. Na zdjęciach z wakacji, które piosenkarka wrzuciła ostatnio na Instagram widać, że ciąża jej służy. Jednak jedna z fotografii, a zwłaszcza jej opis, szczególnie przyciągają uwagę.

Ewa Farna dodała zdjęcie topless. Opis pod nim jest bardzo wymowny
UdostępnijInstagram

Odważne zdjęcie

Farna rzadko publikuje takie zdjęcia. Tym razem zdecydowała się na bardzo naturalną fotografię w wodzie. Pozuje na niej topless, bez makijażu i fryzury. Jednak ważniejszy od zdjęcia, jest jego pozytywny opis:

Tutaj jestem. Bez makijażu, bez fryzury, bez filtrów a pomimo to kochana. Przez rodzinę, faceta i sama siebie. Tak, lubię siebie i każda z nas powinna. Uświadamiać sobie swoje wady i pracować nad nimi, ale tez potrafić zobaczyć swoje plusy. Ja na przykład lubię swoje długie i geste rzęsy. Często wrzucamy tutaj piękne zdjęcia, bo lubimy siebie widzieć w lepszym świetle. Równowaga powinna istnieć też na Instagramie a wiec trzeba pokazywać realia. Albo lepiej- po prostu polubić to, jak jest naprawdę. Bo przecież rzeczywistość jest taka, jak się zdecydujemy ja widzieć. Czyli drogie Kobitki, życzę Nam byśmy siebie polubiły na instagramie i w rzeczywistości.
Bo jesteśmy spoko

Fani są oczarowani

Pod postem polsko-czeskiej piosenkarki, znajdziemy mnóstwo komentarzy zachwyconych internautów:

Wyglądasz pięknie nawet bez makijażu. Jesteś silną, niezależną, wyjątkową i utalentowaną kobietą.

Esencja piękna i kobiecości. Bardzo zmysłowe zdjęcie.

Nie dość że mądra to jeszcze piękna.

Wspaniała i jaka kobieca

Trzeba przyznać, że piosenkarka w takim wydaniu robi niesamowite wrażenie. Podoba się wam naturalna Ewa?

Źródło: msn.com | Fotografie: instagram.com | Miniatura wpisu: Instagram