×

Ewa Farna dodała zdjęcie topless. Opis pod nim jest bardzo wymowny

Przy okazji wdania najnowszego teledysku Ewa Farna ogłosiła niedawno, że niedługo będzie mamą. Na zdjęciach z wakacji, które piosenkarka wrzuciła ostatnio na Instagram widać, że ciąża jej służy. Jednak jedna z fotografii, a zwłaszcza jej opis, szczególnie przyciągają uwagę.

Odważne zdjęcie

Farna rzadko publikuje takie zdjęcia. Tym razem zdecydowała się na bardzo naturalną fotografię w wodzie. Pozuje na niej topless, bez makijażu i fryzury. Jednak ważniejszy od zdjęcia, jest jego pozytywny opis:

Tutaj jestem. Bez makijażu, bez fryzury, bez filtrów a pomimo to kochana. Przez rodzinę, faceta i sama siebie. Tak, lubię siebie i każda z nas powinna. Uświadamiać sobie swoje wady i pracować nad nimi, ale tez potrafić zobaczyć swoje plusy. Ja na przykład lubię swoje długie i geste rzęsy. Często wrzucamy tutaj piękne zdjęcia, bo lubimy siebie widzieć w lepszym świetle. Równowaga powinna istnieć też na Instagramie a wiec trzeba pokazywać realia. Albo lepiej- po prostu polubić to, jak jest naprawdę. Bo przecież rzeczywistość jest taka, jak się zdecydujemy ja widzieć. Czyli drogie Kobitki, życzę Nam byśmy siebie polubiły na instagramie i w rzeczywistości.
Bo jesteśmy spoko

Fani są oczarowani

Pod postem polsko-czeskiej piosenkarki, znajdziemy mnóstwo komentarzy zachwyconych internautów:

Wyglądasz pięknie nawet bez makijażu. Jesteś silną, niezależną, wyjątkową i utalentowaną kobietą.

Esencja piękna i kobiecości. Bardzo zmysłowe zdjęcie.

Nie dość że mądra to jeszcze piękna.

Wspaniała i jaka kobieca

Trzeba przyznać, że piosenkarka w takim wydaniu robi niesamowite wrażenie. Podoba się wam naturalna Ewa?

Może Cię zainteresować