×

Znak zodiaku zdradza Twoje fantazje łóżkowe, do których sam czasem wstydzisz się przyznać

Chwilę sam na sam z partnerem wiążą się często z tym, że jesteśmy sobą w stu procentach. Nie udajemy, a żądze, które przejmują nasze ciało, pokazują, jaki mamy charakter i jakie pragnienia. Okazuje się, że znak zodiaku potrafi określić to, jaki kto jest w łóżku i jakie ma preferencje seksualne.

Jeśli nawet boisz się przyznać przed kimś, co lubisz, to w głębi duszy dobrze wiesz, że to wszystko jest prawdą

BLIŹNIĘTA

Ten znak należy do osób, które lubią mocne wrażenia, a gdy tylko najdzie ochota, lubią delikatnie i subtelnie zbliżyć się do ukochanej osoby. Znane są także z tego, że potrafią zrobić wiele rzeczy naraz – jeśli wiesz, co mam na myśli ?

RAK

To znak, który należy do osoby lubiącej spokój bezpieczeństwo i poczucie tego, że jest wyjątkowa. Tak, to prawda, może to trochę oznaczać to, że znak jest bierny, ale i może świadczyć o tym, że takie osoby znajdą drugą połówkę, która świetnie się z nimi zgra.

LEW

Jaki większość z was pewnie domyśliła się, lew to osoba, która lubi dominować. Bardzo ważne jest to, aby ostatnie słowo należało do niej. Lubi przygody i miejsca publiczne, w których może oddać się rozkoszy z ukochaną osobą.

PANNA

To szyk i klasa. Nie doczekasz się od tego znaku wyuzdanych strojów i perwersyjnych sytuacji. Panna skupia się na detalach i ważne dla nie jest to, aby w sypialni panował klimat, który oddaje jej charakter. Lubi luksusową pościel, drogą bieliznę i skupianie na sobie uwagi. Nawet nie myśl o tym, aby przy pannie wspominać o przeszłości.

BYK

Z tym znakiem zodiaku to prawdziwa jazda bez trzymanki. Nigdy nie spodziewasz się, kiedy byk zechce zabrać Cię w krainę rozkoszy. Gdy myślisz, że już idziecie spać, on nagle postanawia zamienić się w namiętnego kochanka. Lubi także gadżety, które dodają całości pikanterii. Jeśli znajdziesz pod jego łóżkiem kajdanki, nie przeraź się, tylko wykorzystaj je.

BARAN

To znak, który lubi przebieranki i odgrywanie ról. Nie zdziw się, gdy pewnego dnia zaproponuje, abyś udawała sekretarkę, którą on chwilę wcześniej zwolnił. Puść wodze fantazji i zabaw się razem z nim. Nie będziesz żałować, bo baran mimo że myśli o sobie, nie zapomina także o ukochanej osobie w łóżku.

WAGA

W tym przypadku najważniejsza jest gra wstępna, która jest papierkiem lakmusowym tego, jak będzie wyglądało zbliżeniem. Jeśli nie poświęcisz odpowiednio dużo czasu „przed”, możesz być pewien, że nie zaspokoisz wagi tak, jakby sobie tego życzyła. Jest wymagająca i zależy jej na jakości, dlatego nie spodziewaj się, że ulegnie przygodom w lesie lub w przebieralni. To nie ten typ!

SKORPION

Nie zdziw się, gdy skorpion przedstawi Ci wszystkie możliwe pozycje, jakie są w kamasutrze i da Ci wyraźnie znak na to, że po kolei każdą z nich chciałby wypróbować. Eksperymenty to jego drugie imię! Lubi także rozpalać zmysły, dlatego zakrywanie oczu i krępowanie także jest wpisane w jego miłosny słownik.

STRZELEC

Niestety bardzo często strzelec to osoba, która nie potrafi skupić się na jednej partnerce lub partnerze. Gdy już zdobędzie kogoś i trafi z nim do łóżka, następnego dnia szuka kolejnej ofiary. Być może zmieni się to w przypadku, gdy naprawdę się zakocha. Jeśli nie znajdzie jednak tej jedynej, będzie skakać z kwiatka na kwiatek, dając nadzieję na poważny związek, ale bardzo szybko zmienia zdanie i znika.

KOZIOROŻEC

„Cicha woda brzegi rwie” – w tym przypadku to powiedzenie sprawdza się w stu procentach. Na co dzień koziorożec to skromny i wyważony człowiek, który wieczorem zmienia się w nieokiełznany bestię. Lubi tę grę pozorów, zwłaszcza przed ludźmi, którzy myślą, że w sypialni musi być nieopisanym nudziarzem.

WODNIK

Dla wodnika nie ma tematów tabu. Jeśli widzi, że jakiś jego ruch nie przynosi skutku, potrafi w trakcie zbliżania usiąść i zacząć rozmawiać na temat tego, co poszło nie tak. Nie każdemu to się podoba, ale jego zdaniem to klucz do tego, aby osiągnąć spełnienie w parze.

RYBY

Ryby to znak, który stworzony jest do tego, aby dawać rozkosz. Bardziej dla tego znaku liczy się to, aby dać spełnienie komuś, a nie sobie samemu.

chill,bw,b,w,bed,couple,sleeping,couple-8ab6d4a002cd2482167da4a21b0dd5db_h

Czy sprawdziło się to w Waszych przypadkach?

Polecane

Może Cię zainteresować