×

10 najczęstszych fantazji, które mamy w sypialni. Niektóre naprawdę zaskakują

Podobno wszyscy mają fantazje erotyczne, tylko nie wszyscy się do nich przyznają. O swoich pragnieniach wolimy nie rozmawiać, żeby nie uznano nas za „dziwnych”, albo wyuzdanych. Poniżej przedstawiamy ranking najczęstszych fantazji, który powstał na podstawie anonimowego badania internetowego.

Temat tabu

Wydaje się, że para, którą łączą intymne relacje, będzie potrafiła szczerze rozmawiać o swoich potrzebach i marzeniach erotycznych. Okazuje się jednak, że nawet dla osób będących w związku, fantazje seksualne są tematem tabu.

Badanie internetowe

Niedawno brytyjski portal randkowy Illicit Encounters opublikował wyniki ankiety, której celem było zbadanie fantazji seksualnych kobiet i mężczyzn. W sondażu wzięło udział ponad 2 tysiące użytkowników serwisu.

Na podstawie tych danych stworzono ranking najpopularniejszych marzeń erotycznych. Wnioski, jakie się nasuwają z przeprowadzonego badania, są zaskakujące.

Fantazje kobiet

Okazało się, że ponad połowa kobiet, uprawiając seks ze swoim obecnym partnerem, fantazjuje o byłym mężczyźnie. Prawie 40 % kobiet lubi wracać wspomnieniami do uniesień seksualnych, które przeżywała ze swoją pierwszą miłością. Wyrzuty sumienia z tego powodu ma 24 % ankietowanych, ale 76 % uważa, że to zupełnie naturalne.

Męskie pragnienia

W przypadku mężczyzn i fantazji seksualnych z byłą partnerką, te dane są podobne (53 %). Jednak o połowę mniej ankietowanych panów wspomina swoją pierwszą miłość, porównując do badanych pań. Zaledwie 16 % mężczyzn ma wyrzuty sumienia z powodu tych fantazji.

Inne fantazje

Około 30% ankietowanych marzy o seksie z nieznajomym lub kimś z pracy. Istnieje też grupa ludzi, która fantazjuje o współżyciu w miejscu publicznym, albo z kimś, kto sprawuje władzę.

Komentarz rzecznika portalu

Wyniki przeprowadzonego badania, rzecznik portalu Illicit Enconters skomentował następująco:

Wyniki nowej ankiety pokazują, że dla wielu par „trawa wydaje się bardziej zielona po drugiej stronie”, dlatego z rozrzewnieniem wspominają poprzednie relacje seksualne, nawet podczas uprawiania seksu z aktualnym partnerem

Oto 10 najpowszechniejszych fantazji erotycznych:

Seks z byłym partnerem – 55 %
Scena seksu z filmu – 40 %
Seks z celebrytą – 38 %
Seks z aktualnym partnerem – 36 %
Seks z nieznajomym – 29 %
Romans z kolegą z pracy – 27 %
Seks z przyjacielem – 25 %
Seks grupowy – 19 %
Seks w miejscu publicznym – 14 %
Seks z osobą sprawującą władzę, np. z policjantem – 11 %

A Wy, jakie macie fantazje?

Może Cię zainteresować

zamknij