×

Fan Magdy Gessler zrobił sobie tatuaż z jej podobizną. Gwiazda pokazała go na Instagramie

Fan Magdy Gessler zrobił sobie tatuaż z jej podobizną. Restauratorka i bezprecedensowa gwiazda stacji TVN pokazała to dzieło na swoim Instagramie. Nawet je skomentowała. Sprawdźcie sami, jak prezentuje się ta dziara i dajcie znać, czy dostrzegacie podobieństwo między nią a idolką.

Magdę kochają tysiące!

Magda Gessler jest bez wątpienia jedną z największych gwiazd stacji TVN. Od wielu lat gości w domach Polaków dzięki programowi „Kuchenne rewolucje”, w którym to pomaga podupadającym restauracjom zyskać nową świetność. Ponadto wiele wskazuje na to, że jeszcze długo będzie… Mimo że wiele osób uważa, iż zachowanie restauratorki bywa momentami naprawdę skandaliczne, to i tak jest ona kochana przez tysiące.

tatuaż z podobizną magdy gessler

Gwiazda jest aktywna w sieci

Gwiazda bardzo aktywnie udziela się również na Instagramie, gdzie zyskała już spore grono fanów. Jej profil obserwuje już prawie 800 tysięcy osób! W tym miejscu Magda prezentuje się zupełnie inaczej niż w telewizji. Jawi się jako wystrzałowa kobieta z ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie.

Lara Gessler jakiś czas temu wrzuciła na Instagram nagranie, na którym widać, jak tańczy wraz ze swoją mamą i jej partnerem. Filmik stał się hitem w sieci, a Magda po raz kolejny udowodniła, jak ogromne poczucie humoru posiada. Po wszystkim zaczęła wrzucać na swój profil nagrania innych, którzy zaczęli ją naśladować.

Fan Magdy Gessler zrobił sobie tatuaż z jej podobizną

Reakcja gwiazdy była krótka, ale dosadna. Wydaje nam się, że bardzo spodobała jej się ta dziara! Napisała jedynie ogromne „Wow”.

Wow – napisała

Z kolei na Instagramowym profilu studia, w którym wykonano tatuaż skomentowano go w następujący sposób:

Największy sztos

Fan Magdy Gessler zrobił sobie tatuaż z jej podobizną

Fan Magdy Gessler zrobił sobie tatuaż z jej podobizną – podoba Wam się?