Pjongczang 2018: Narciarz skradł serca Internautów. Wjechał po ruchomych schodach, jak nikt inny

Igrzyskami w Pyeongchang żyje dzisiaj cały świat. Mało kto jednak zwraca uwagę na to, co dzieje się poza najważniejszymi dla każdego sportowca zawodami. Trzeba przyznać, że niektórzy nie próżnują i szukają dodatkowych wrażeń czy rozrywek. W końcu trzeba się jakoś odprężyć, prawda?

Para szwajcarskich narciarzy znalazła dość twórczy sposób na wykorzystanie wolnego czasu. Alternatywne wydarzenie olimpijskie zostało opublikowane przez freestylowego narciarza, Fabiana Böscha, i zostało wyświetlone już ponad pół miliona razy!

Na nagraniu widzimy, jak Bösch i jego kolega z drużyny, Jonas Hunziker, udają się w się w kierunku ruchomych schodów.

Pjongczang 2018: Narciarz skradł serca Internautów. Wjechał po ruchomych schodach, jak nikt innyUdostępnij

Podczas gdy Hubzikier wchodzi wchodzi na nie, Bösch robi coś zupełnie niespotykanego – kładzie rękę na ruchomej poręczy i daje się jej ponieś aż do samej góry!

Wyobrażasz sobie, jak ogromnej siły musiał wymagać taki wjazd?

  Na tym jednak nie koniec przygód naszych śmiałków. Zawodnik opublikował kolejny film z napisem: „Po 20 latach wciąż nie mogę zrozumieć, jak te rzeczy działają. Czy dobrze to robię?”

  Na nagraniu widzimy, jak obaj mężczyźni chwytają wózek paletowy, rozpędzają go i zjeżdżają z górki świetnie się przy tym bawiąc.

   Trzeba przyznać, że mimo presji, jaką wywierają te wyjątkowo ważne w życiu każdego sportowca zawody, niektórzy potrafią się przy tym całkiem nieźle bawić.

   To się nazywa podejście!

   Źródło i fotografie: dailymail.co.uk