×

Ewelina z Warsaw Shore nie przypomina już siebie sprzed lat? „Rozlecisz się jak Jackson!”

Jak dziś wygląda Ewelina z Warsaw Shore? Od samego początku wiadomo było, że ta dziewczyna sporo namiesza! Tak też się stało. Wszyscy lubili jej żarty, dodatkowe kilogramy i cięty język. Mniej internauci kibicowali jej pijackim burdom i wulgarnemu językowi. To jednak chyba się zmieniło – zresztą tak samo jak wygląd uczestniczki kontrowersyjnego programu MTV.

Wszyscy mieszkali w jednym domu i wspólnie imprezowali. Wśród nich była Ewelina z Warsaw Shore. Co dziś u niej słychać?

Z jej Instagrama, które śledzi ponad 300 000 osób (!) dowiedzieć się możemy, że na pewno Ewel0na wystąpi w kolejnej edycji popularnego programu MTV. Był okres, że wspominała o swojej działalności kosmetycznej, ale teraz ten temat ucichł. Być może jest tak, że wystarczy jej samo bycie celebrytką i udziały w hitowych programach rodzimej stacji.

Nie da się jednak pominąć tego, jak zmieniła się Ewelina z Warsaw Shore

To już nie pulchna brunetka z wulgarnym wizerunkiem. Dziś stawia na modowe stylizacje i często widzimy ją w mocnym, wręcz scenicznym makijażu. Po drodze udało jej się farbować także włosy na przeróżne kolory.

Porzuciła imprezowy styl i życia i w programie poświęconej samej sobie dzieliła się z widzami transformacją. Zrzucała zbędne kilogramy na ich oczach

Projekt nie był tylko na pokaz, ponieważ zmiany w figurze widać gołym okiem!

Jednak nie tylko sama sylwetka się zmieniła, ale także twarz celebrytki

Ci bardziej złośliwi piszą, że Ewelina nie ma w sobie już nic naturalnego, jeśli chodzi o twarz. W ich ocenie nie jest nawet podobna do siebie z początku programu.

O matko… Coś masz nie tak z twarzą :(

Ale plastik z Ciebie

Haha, rozlecisz się jak Jackson

Ty wyglądasz jak obcy ?? Okropnie!

Ewelina z Warsaw Shore ma jednak nie tylko hejterów, ale i wiernych fanów, którzy bronią jej dobrego imienia i zachwycają się jej wyglądem

Wyglądasz obłędnie. Można się zakochać z miejsca

WOW! Jak lalka Barbie!

Dla mnie jesteś idealna

Boże, ile ja bym dała, żeby tak wyglądać!!!

A jak Wam dziś podoba się Ewel0na?

Może Cię zainteresować

zamknij