Kategorie Inne

Syn Zenka Martyniuka wziął ślub. Jego żona jest od niego młodsza o 10 lat

O tym weselu mówiło się już od dłuższego czasu. Wszystko za sprawą sławnego taty pana młodego, który miał za nie zapłacić i w dodatku nie żałować ani grosza! Podobno tak właśnie się stało. Zenek Martyniuk nie rzuca przecież słów na wiatr. Piękna uroczystość kosztowała prawie milion złotych!

Impreza, która trwa do dziś😁

Stało się! Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska pobrali się. Piękna uroczystość odbyła się w kościele Świętego Krzyża w Grabówce. Z zakochanymi świętowało aż 250 gości, a wśród nich nie zabrakło najznakomitszych osób ze świata muzyki disco polo. Chodzą też słuchy, że sama impreza jeszcze się nie skończyła…

Daniel i Ewelina poznali się ponad rok temu. Od tego czasu stali się nierozłączni.

Szybko zamieszkali razem w w apartamencie Martyniuka w Białymstoku, który dostał od ojca za ukończenie studiów w Szkole Morskiej w Gdyni. Jak widać, para długo nie zwlekała z przysięganiem sobie dozgonnej miłości. Zaledwie 1 lipca odbyły się zaręczyny, a już jest po ślubie.

Jesteście ciekawi, kim właściwie jest synowa króla disco polo? 😁

Podczas gdy o samym Danielu wiadomo dość dużo, to o wybrance jego serca już znacznie mniej. Para woli pozostawać w cieniu sławnego taty Zenona i zdecydowanie unika blasku fleszy. Portal plotek.pl zdołał jednak zebrać kilka info na temat Eweliny.

Ewelina ma 19 lat i od swojego świeżo upieczonego męża młodsza jest aż o 10 lat!

Pochodzi z Wielkopolski z okolic Konina, a do liceum uczęszczała w Turku.

Syn Zenka Martyniuka wziął ślub. Jego żona jest od niego młodsza o 10 lat

Wiadomo także, że wybranka Daniela uwielbia sport. Jest zagorzałym kibucem Lecha Poznań i FC Barcelony. Równie mocno kocha jazdę konną!

Sto lat młodej parze!