×

Syn Zenka Martyniuka wziął ślub. Jego żona jest od niego młodsza o 10 lat

O tym weselu mówiło się już od dłuższego czasu. Wszystko za sprawą sławnego taty pana młodego, który miał za nie zapłacić i w dodatku nie żałować ani grosza! Podobno tak właśnie się stało. Zenek Martyniuk nie rzuca przecież słów na wiatr. Piękna uroczystość kosztowała prawie milion złotych!

Impreza, która trwa do dziś?

Stało się! Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska pobrali się. Piękna uroczystość odbyła się w kościele Świętego Krzyża w Grabówce. Z zakochanymi świętowało aż 250 gości, a wśród nich nie zabrakło najznakomitszych osób ze świata muzyki disco polo. Chodzą też słuchy, że sama impreza jeszcze się nie skończyła…

Daniel i Ewelina poznali się ponad rok temu. Od tego czasu stali się nierozłączni.

Szybko zamieszkali razem w w apartamencie Martyniuka w Białymstoku, który dostał od ojca za ukończenie studiów w Szkole Morskiej w Gdyni. Jak widać, para długo nie zwlekała z przysięganiem sobie dozgonnej miłości. Zaledwie 1 lipca odbyły się zaręczyny, a już jest po ślubie.

Jesteście ciekawi, kim właściwie jest synowa króla disco polo? ?

Podczas gdy o samym Danielu wiadomo dość dużo, to o wybrance jego serca już znacznie mniej. Para woli pozostawać w cieniu sławnego taty Zenona i zdecydowanie unika blasku fleszy. Portal plotek.pl zdołał jednak zebrać kilka info na temat Eweliny.

Ewelina ma 19 lat i od swojego świeżo upieczonego męża młodsza jest aż o 10 lat!

Pochodzi z Wielkopolski z okolic Konina, a do liceum uczęszczała w Turku.

Wiadomo także, że wybranka Daniela uwielbia sport. Jest zagorzałym kibucem Lecha Poznań i FC Barcelony. Równie mocno kocha jazdę konną!

Sto lat młodej parze!

Polecane

Może Cię zainteresować