×

Ewa Mrozowska z „Gogglebox” w nowej fryzurze! To będzie hit tegorocznych wakacji

Ewa Mrozowska z „Gogglebox” w nowej fryzurze. Gwiazda programu nie przestaje zaskakiwać. Ostatnio zaprezentowała fryzurę, która będzie hitem tegorocznych wakacji.

Gwiazda hitu TTV

Ewa Mrozowska to jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu Gogglebox. Przed telewizorem. Występuje tam wraz ze swoją koleżanką, Sylwią Bombą. Widzowie pokochali ten duet za szczerość i ciekawe dyskusje, które się między nimi nawiązują. Jednak to Ewa zasłynęła jako prawdziwa ikona stylu. Jej kreacje zawsze są dobrane perfekcyjnie, a do tego wspaniale wykonany makijaż i piękne bujne włosy. Wiele fanek zazdrości jej takiego wyglądu.

Numerem jeden w życiu celebrytki jest jej synek, Leonek. Niedawno gwiazda po raz pierwszy świętowała Dzień Mamy i Dzień Dziecka. W jednym z wywiadów Ewa Mrozowska opowiedziała o ciąży i porodzie.

Ewa Mrozowska z „Gogglebox” w nowej fryzurze

Gwiazda hitu TTV od kilku miesięcy świetnie łączy obowiązki zawodowe z macierzyństwem. Ewie w ciągu dnia udaje się także znaleźć chwilę dla siebie. Ostatnio pochwaliła się modnym uczesaniem. Wybrała iście słowiańską fryzurę – splecione włosy, które są jednym z wariantów warkoczy.

Słowiańska krew. Uwielbiam takie fryzurki to i przyszpanuje z fotką. Kto lubi takie włoski?

– napisała celebrytka w poście.

Zamieszczone przez nią zdjęcia spotkały się z zachwytem ze strony fanek. W komentarzach czytamy:

Pełen szacun jak dla mnie. Nie wiem, jak to robisz, że masz czas na takie fryzury, makijaże i te zdjęcia! Wiem, ile czasu to zajmuje.

Piękna! 18 jak nic

Cudowna fryzurka Ewa

Niewykluczone, że taki słowiański splot, który ma na głowie Ewa, stanie się hitem lata 2020!

Źródła: party.pl, www.radiozet.pl, www.plotek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować