×

Ewa Farna pokazała synka! Fani są zachwyceni maleństwem i promieniejącą młodą mamą

Nie wszystkim gwiazdom udaje się połączyć karierę w showbiznesie z macierzyństwem. Nowe obowiązki często sprawiają, że dotychczas bardzo popularni celebryci, schodzą na dalszy plan. Ewa Farna nie zamierza rezygnować z pasji i umiejętnie łączy muzykę z wychowywaniem dziecka.

Jaką matką jest Ewa Farna?

Piosenkarka urodziła dziecko w czerwcu tego roku. Chłopiec ma na imię Artur i jest owocem związku Ewy z Martinem Chobotem. Informacja na temat narodzin dziecka gwiazdy brzmiała następująco:

Parę dni temu stałam się mamą. Poproszę o respektowanie naszej prywatności i spokoju, którego teraz potrzebuję, jak każda mama. Jesteśmy zdrowi i szczęśliwi.

Pomimo dużej aktywności piosenkarki w mediach społecznościowych, jej zdjęcia z synem należą do rzadkości. Nic więc dziwnego, że każde pojawienie się Artura na Instagramie wywołuje u fanów ekscytację. Podobnie było tym razem, gdy Ewa Farna podzieliła się ze swoimi wielbicielami zdjęciem zrobionym za kulisami koncertu.

Ewa wygląda na zdjęciu zjawiskowo. Ubrana w czerwoną suknię o długim kroju, trzyma na rękach Artura. Niestety, podobnie jak na pozostałych fotografiach publikowanych przez piosenkarkę, twarz dziecka nie jest widoczna. 

Komentarze fanów

Zdjęcie wywołało falę pozytywnych komentarzy pochodzących zarówno od polskich, jak i czeskich fanów. Ewa Farna zebrała sporo miłych słów. Komentowano jej znakomity wygląd oraz chwalono za aktywność zawodową. Jedna z fanek napisała:

Podziwiam i chylę czoło, naprawdę. Teraz sama wiem, jak trudno cokolwiek pogodzić z taką małą istotą.

Ewa Farna od początku zapewniała, że nie zamierza zawieszać kariery z powodu narodzin dziecka. W jednym z wywiadów wspominała, że:

Można cieszyć się macierzyństwem i grać koncerty. Przecież to się nie musi wykluczać. Istnieją matki, które muszą się mierzyć z naprawdę dużo trudniejszymi sytuacjami niż ja.

Wszystko wskazuje na to, że piosenkarka przeszła niesamowitą przemianę. Przypomnijmy, że jeszcze przed 7 laty znana była z niepokornego wizerunku oraz udziału w licznych imprezach.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter.com, Instagram.com

Polecane

Może Cię zainteresować