×

Ewa Farna pokazała zdjęcie z mężem i synkiem. Uwagę przykuwa jeden szczegół u chłopca

Ewa Farna pokazała wczoraj rodzinne zdjęcia. Zapozowała razem z mężem i nowo narodzonym synkiem. Uroczą fotografię wokalista pokazała ze względu na specjalną okazję. Wczoraj razem z mężem obchodzili bardzo ważną rocznice.

Ewa Farna pokazała rodzinne zdjęcia

Ewa Farna i Martin Chobot zostali rodzicami na początku czerwca. Piosenkarka pokazała zdjęcie synka kilka dni po urodzeniu, ale od tamtej pory na chwilę zniknęła z social media. Wróciła wczoraj, dzieląc się z fanami wzruszającymi zdjęciami. Wszystko ze względu na ważną dla niej i męża datę.

Piosenkarka wyszła za Martina Chobota półtora roku temu, ale przyjaźnią się od lat. Poznali się równo 10 lat temu, kiedy Farna szukała gitarzysty do zespołu. Ewelina Lisowska zażartowała nawet w komentarzu, że wokalistka zrobiła przy okazji nie tylko casting na gitarzystę, ale też na męża.

26.6.2009 r. – casting na gitarzystę do zespołu/ 26.6.2019 r. – 10 lat my bandmate, najlepszy przyjaciel. Jak ten czas zapiernicza… ale cóż jest bosko. Szczęśliwej rocznicy, tato

Ewa Farna i Martin Chobot bardzo wydorośleli

Dzięki połączeniu teraźniejszego zdjęcia z tym sprzed 10 lat, możemy zobaczyć jak każde z nich zmieniło się przez lata. Młody Martin z burzą loków jest wręcz nie do poznania (prawa strona zdjęcia). Przez wspólnie spędzony czas i doświadczenie budowania rodziny, oboje z pewnością dorośli.

Ewa Farna pokazała rodzinne zdjęcia, a internauci nie mogli powstrzymać się od komplementów

Jak pewnie się domyślacie, fani Ewy Farny byli zachwyceni zestawieniem obu fotografii:

Przyjaźń i miłość ❤️❤️❤️ NAJLEPIEJ!

Jejku, jak ten czas szybko leci.. a pamiętam jak miałam kilka lat i słuchałam Sam na sam jeżdżąc na rolkach ? Twoi fani dorastają razem z Tobą…

Pięknie wyglądasz! Jesteście piękną parą, a teraz to już nawet trójką ?

Słodcy ❤️ Szczęścia kochani, choć macie go aż nadto.. ?

Pierwsze, co zwraca uwagę, to ta urocza czuprynka synka! Śliczni!❤️

Widzieliście, że Ewa Farna poznała męża na castingu?

Polecane

Może Cię zainteresować