×

Ewa Farna wystąpiła w bardzo krótkiej sukience. Największą uwagę zwracają nogi gwiazdy

Ewa Farna na French Touch 2019 zachwyciła swoich fanów. Wokalistka dosłownie błyszczała! Złota minisukienka zrobiła na nas ogromne wrażenie! Odsłoniła też niesamowicie zgrabne nogi gwiazdy. To właśnie one zwracają szczególną uwagę! ?

Ewa Farna urodziła zaledwie na początku czerwca tego roku, a już w połowie lipca pokazała się publicznie i zachwyciła wszystkich. Zresztą występowała też praktycznie do ostatniej chwili przed porodem. Nic dziwnego, przecież jest urodzoną artystką! W zaawansowanej ciąży na scenie wyglądała kwitnąco, prawda? ?

Pierwsze publiczne wystąpienie Ewy Farnej po porodzie

Jak wspomnieliśmy, pierwszy raz po porodzie pokazała się publicznie już w połowie lipca na konferencji Top of the Top Sopot Festival 2019. Świeżo upieczona mama była przecież jedną z najważniejszych gwiazd koncertu „#iDance” w Operze Leśnej. Wtedy także zachwyciła swoim wyglądem. Bardzo szybko wróciła do swojej formy przed ciążą. Tylko spójrzcie:

Miłych komentarzy nie było końca i nic w tym dziwnego. Jej fani pisali w mediach społecznościowych:

Tak rozkwitasz po ciąży, że muszę napisać komentarz. Wyglądasz olśniewająco

Cudnie wyglądasz, służy Ci macierzyństwo

Cudownie patrzeć na Ciebie taką szczęśliwą

Ewa Farna na French Touch 2019 zachwyciła!

Wczoraj, czyli 12 października, w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej miała miejsce uroczysta gala French Touch 2019. Oczywiście wśród gwiazd nie zabrakło pięknej Ewy. Piosenkarka zrobiła tym razem jeszcze większe wrażenie. Artystka wystąpiła w złotej i bardzo błyszczącej minisukience, która odkryła jej nogi. To właśnie one zwracają największą uwagę… Wydaje nam się, że nie jedna pani może ich Ewie zazdrościć. Ależ one zgrabne! Chyba nie trzeba też nikogo przekonywać do tego, że kreacja perfekcyjnie podkreśliła piękne kobiece kształty wokalistki?

Ewa Farna na French Touch 2019

Ewa Farna na French Touch 2019 pokazała nogi

Ewa Farna na French Touch 2019 zachwyciła wszystkich

Ewa Farna i złota minisukienka

A na koniec obejrzyjcie krótkie nagranie z tej Gali:

Polecane