Kategorie GwiazdyPolska

Eva Minge opublikowała zdjęcia w bikini. Niewiarygodne, że ma już prawie 52 lata

Eva Minge jest polską projektantką, która w maju skończy 52 lata. Uzdolniona i pracowita projektantka mody, zyskała popularność w Polsce przez swoją bardzo oryginalną urodę. I chociaż zdarzają się niemiłe, a nawet bardzo przykre komentarze pod jej adresem, to Eva ma wielu fanów. Na samym Instagramie obserwuje ją aż 80 tys. followersów, a jej profil uznawany jest za jeden z ciekawszych wśród polskich gwiazd. Teraz projektantka podzieliła się w sieci nieco odważniejszymi fotografiami, bowiem pokazała się fanom w… bikini! Trzeba przyznać, że ma naprawdę ładną figurę, której może pozazdrościć niejedna, znacznie młodsza kobieta.

Zasługa operacji plastycznych?

Projektantka niejednokrotnie spotkała się już z opiniami, że jej wygląd jest zasługą licznych operacji plastycznych. Ona sama nigdy jednak nie potwierdziła doniesień, jakby w jej wygląd mieliby ingerować chirurdzy. Zaznacza przy tym, że swoją urodzę zawdzięcza tatarskiemu pochodzeniu przodków.

Eva Minge w bikini
Instagram

Eva Minge w bikini

Projektantka mimo swojego wieku wciąż zadziwia formą i figurą. Najlepszym potwierdzeniem tych słów jest zdjęcie, które zamieściła wczoraj na swoim profilu na Instagramie. Zdjęcie, które przedstawia Evę Minge w bikini na skuterze wodnym.

Taki trening codzienny ….pływanie na stojąco świetnie robi naszym mięśniom 😈 …szybkie pływanie 😈. Sporty wodne , te bez zabawek i z zabawkami , to moja ulubiona forma relaksu . Jakie są wasze ulubione sporty ? – czytamy w opisie pod zdjęciem

Eva Minge w bikini
Instagram

Fani są zachwyceni

Fani projektantki są zachwyceni formą, jaką prezentuje projektantka. Wielu z nich odniosło się również do jej podejścia do życia i otaczającego świata. Oczywiście i w tym przypadku nie zabrakło ciepłych i miłych słów.

Tych nóg może pozazdrościć nawet Barbie..!

Pani jest wspaniała i nie tylko o zewnętrzne piękno mi chodzi

Świetna figura. A z innej beczki – czy może Pani częściej udzielać wywiadów? Świetnie się Pani słucha. Cudowna osoba

Obłędnie Pani wygląda

O Wow! Co za Syrenka na skuterze! Pani Ewo, pięknie Pani się prezentuje – czytamy w komentarzach

Eva Minge w bikini
Instagram

Nie zapominajmy przy tym wszystkim, że Eva Minge ma już prawie 52 lata. Prawda, że prezentuje się rewelacyjnie?