×

Erotyczne wypieki wzburzyły Krzysztofa Bosaka. „Najgorszy ściek”

W Warszawie powstała cukiernia, w której sprzedawane są wypieki o frywolnym kształcie. W Dickery można dostać gofry w kształcie… waginy i penisa. Erotyczne wypieki wzburzyły Krzysztofa Bosaka. Szczególnie, że sprzedawano je dzieciom. Agresywna seksualizacja, a może dowcipny pomysł na nowoczesny biznes?

Dickery – smaczne, czy niesmaczne?

Sezon na gofry i lody trwa w najlepsze. Przed tą cukiernią w Warszawie ustawiają się kolejki. W Dickery klienci mogą kupić gofry w niecodziennych, frywolnych kształtach. Wypieki w kształcie męskich genitaliów? Proszę bardzo. A może wolicie spróbować wypieku w kształcie żeńskich narządów płciowych? W Dickery dostaniecie i to.

To drugi, po Wrocławiu, kontrowersyjny lokal pod tym szyldem. Choć działa od niedawna, jest o nim bardzo głośno. I to nie ze względu na to, że wypieki są wyjątkowo pyszne. Klientami gofiarni są także małe dzieci.

 

Erotyczne wypieki wzburzyły Krzysztofa Bosaka

Zdjęcia, na których wypieki w kształcie penisa i waginy wręczane są małym dzieciom, obiegły sieć, wywołując ogromne kontrowersje. Właściciele gofiarni zapewniają, że sprzedają wysokojakościowe produkty i tłumaczą, że mają poczucie misji.

Ale nie wszystkich to przekonuje. Do grona wzburzonych należy Krzysztof Bosak, który klientem gofiarni raczej nie zostanie.

Smutno, że najgorszy ściek świata zachodniego wlał się już do Polski, niszczy serca, umysły i ciała dzieci i młodzieży. Z drugiej strony to pokazuje, że weszliśmy w decydujący etap walki, „Bitwy o Polskę” jak pisał w latach 90. Jan Jackowski, a walczyć w dobrej sprawie to radość

– skomentował polityk na Twitterze.

Ten wpis niektórym się spodobał, innym niekoniecznie. Zresztą tak, jak sam koncept twórców Dickery.

Nasze pseudonimy to Shero i Hero. Jesteśmy parą młodych osób (19 i 22 lata) z zajawką do gastronomii, z zamiłowaniem do wolności i luzu

– tak mówią o sobie Ruslana i Krystian z Wrocławia, założyciele cukierni.

Fotografie: Instagram.com (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij