×

W trakcie ślubu macocha kieruje do 4-latka słowa, po których chłopczyk wybucha płaczem

Sierżant Amerykańskiej Piechoty Morskiej, Joshua Newville i Starszy Lotnik w Air Force, Emily Leehan, pobrali się w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół podczas ostatniego weekendu.

W trakcie ceremonii przyszedł czas na przemowy ślubne Państwa Młodych.

Wielką niespodzianką okazała się przemowa Panny Młodej do 4-letniego Gage, syna Newville.

Chłopiec ku zaskoczeniu wszystkich, okazał wielkie emocje. Rozpłakał się i rzucił w ramiona przyszłej mamie, kiedy ta kierowała do niego słowa:

Chcę, abyś był bezpieczny i starał się być dobrym człowiekiem. Nie dałam Ci daru życia, ale życie dało mi prezent jakim jesteś Ty. Jesteś wyjątkową osobą, którą bardzo kocham. Pomagasz mi, i jesteś bardzo dobry dla innych. Twoja wyjątkowość jest niesamowita, i chcę abyś taki pozostał na zawsze.

Jak twierdzą goście, chłopiec skradł całe show podczas ceremonii ślubnej.

https://www.youtube.com/watch?v=YPgg82HHNok

Sama Panna Młoda przyznaje, że nie spodziewała się takiej reakcji u 4-letniego chłopca, który jak się okazuje zrozumiał cały przekaz słów. Sprawił, że ten dzień stał się magiczny i będzie niezapomniany do końca życia.

Para nadal aktywnie pełni obowiązki wojskowe, przez co nie uda się nawet na miesiąc miodowy. Przeprowadzą się do wspólnego domu, tworząc jedną wspaniałą rodzinę.

Może Cię zainteresować

zamknij