×

Stępień postawił Dodzie warunek przed ślubem. Para dopiero się do tego przyznała

O życiu prywatnym Dody wiadomo niewiele, ale część informacji wyrywkowo Doda zdradza swoim fanom w mediach społecznościowych. I tym razem udzieliła szczerej odpowiedzi na pytanie internautki. Okazuje się, że Emil Stępień postawił Dodzie warunek przed ślubem.

Trzy lata po ślubie

Dorota Rabczewska przed laty bardzo lubiła pokazywać się w mediach i zdradzać nawet najbardziej intymne szczegóły ze swojego życia prywatnego. Ale z wiekiem i po wielu trudnych doświadczeniach zdecydowała się zmienić strategię.

Związek Dody z Radosławem Majdanem był jednym z najczęściej komentowanych. W mediach regularnie ukazywały się zdjęcia zakochanej pary. Doda i Majdan wydawali się dla siebie stworzeni. Ale szybko okazało się, że ten związek wcale nie należy do udanych. Radosław, jak przyznała jego była żona, był seksoholikiem. Liczne zdrady piłkarza były oficjalnym powodem rozstania pary w 2007 roku.

Ogromną sensację wzbudził kolejny związek Dody – z Adamem „Nergalem” Darskim. Związali się w 2009 roku, a pierwszego stycznia 2010 roku byli już po zaręczynach. Związek Dody znów powrócił na pierwsze strony gazet. Jednak znowu wszystko zakończyło się „twardym lądowaniem”. Choroba Darskiego była ważnym egzaminem dla pary. Chociaż Doda wspierała ukochanego w trudnych chwilach, ten zerwał z nią… przez telefon i to w Dzień Kobiet. Potem Nergal wydał książkę, w której opisywał swoje relacje z Dodą.

Po kolejnym policzku piosenkarka wyciągnęła wnioski. O swoich związkach nie chciała już mówić w mediach. Z nowymi partnerami pokazywała się niechętnie.

Emil Stępień postawił Dodzie warunek

Trzy lata temu wokalistka uznawana kiedyś za „królową kiczu”, wyszła za mąż za Emila Stępnia. Ta informacja była dużym zaskoczeniem dla fanów Dody. Niedawno zaczęły pojawiać się plotki na temat rzekomego kryzysu w związku pary.

Wczoraj, w dniu rocznicy ślubu, para postanowiła odeprzeć zarzuty. Doda i Emil nagrali wspólne wideo, w którym odnieśli się do pytań fanów, które padły podczas ostatniego Q&A. Doda wyznała, że ostatnio rzadziej pokazuje się z mężem w social mediach, ponieważ „chce mieć sferę tylko dla siebie”.  Przy okazji okazało się, że Emil Stępień postawił Dodzie przed ślubem warunek.

Czy to prawda, że macie kryzys z mężem, bo ona chce mieć dzieci, a ty nie? – zapytał internauta.

Zdradzę Wam mały sekret, być może szokujący, ale dojrzali ludzi przegadują elementarne i tak ważne rzeczy przed ślubem, wiecie? Naprawdę – odpowiedziała Doda.

Popieram. Paradoksem jest to, że to był mój podstawowy warunek przed ślubem. (…) Jedyny, na który się zgodziła

– dodał Emil na nagraniu.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

zamknij