×

Jest niewidoma i nie zna angielskiego. Ale nauczyła się śpiewać piosenkę Whitney Houston

Whitney Houston to jedna z największych gwiazd wszech czasów. Jej piękny głos zapisał się w historii światowej muzyki grubymi literami. I choć wokal zmarłej już artystki jest wyjątkowo trudny do odtworzenia, wciąż nie brakuje śmiałków, którzy za swój repertuar wybierają światowe hity artystki. Śpiewają je na różnego rodzaju koncertach, a także w programach telewizyjnych, takich jak „X-Factor” czy „Mam Talent”. Niestety, zwykle nie dorastają artystce do pięt.

Niebywały talent

Teraz zrobiło się głośno o nastolatce, która postanowiła spróbować swoich sił w towarzystwie najbliższych i zaśpiewać a capella. Choć obyło się bez wielkiego studia, ogromnej publiczności i jury, jej głos wbija w ziemię!

UNILAD

Nastolatka, która śpiewa niczym Whitney Houston

Niesamowity występ a capella dziewczyny obejrzało już tysiące zachwyconych jej wokalem osób. Jak wynika z komentarzy, dziewczyna, która podjęła się zaśpiewania utworu Whitney Houston pt. „I Will Always Love You”, jest niewidoma. Jakby tego było mało, nie mówi po angielsku. Słowa znanego na całym świecie utworu utknęły jej jednak w pamięci, dzięki czemu mogła odtworzyć go po swojemu. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania!

Nigdy nie była w szkole. Nigdy nie uczyła się też angielskiego. Słucha piosenek i po prostu się ich uczy. Ma jeden z najbardziej zadziwiających głosów, jaki kiedykolwiek słyszałam. Mieszka w małej wiosce rybackiej na Filipinach – napisała jedna z tamtejszych osób

Miejmy nadzieję, że ten niesamowity występ, to początek obiecującej kariery dla Elsie

Reakcje zachwyconych internautów

Pod występem nastolatki bardzo szybko pojawiły się wpisy wielu zachwyconych internatów, którzy nie kryli podziwu dla młodej dziewczyny. Niektórzy pisali, że odsłuchiwali nagrania ze łzami w oczach, podczas gdy inni nie wierzyli, że ktokolwiek potrafi zaśpiewać tak, jak Whitney.

Jeśli ktoś nie rozumie, czym jest talent, powinien obejrzeć to nagranie. Co za wspaniała, młoda dziewczyna. Jej głos mówi sam za siebie!

Wow! Mam łzy w oczach. Piękna, młoda dziewczyna, która otrzymała niesamowity dar, jakim jest jej głos

O mój Boże! To było absolutnie niesamowite. Zawsze myślałam, że nikt nie potrafi zaśpiewać tak, jak Whitney. Teraz już wiem, że się myliłam

Śmierć Whitney Houston

Whitney Houston zmarła na początku 2012 roku w przededniu gali rozdania nagród Grammy, na której miała wystąpić. Miała zaledwie 48 lat. Gwiazda została znaleziona martwa w wannie w łazience hotelowego pokoju.  Spekulowano, że piosenkarka zmarła w wyniku przedawkowania alkoholu, narkotyków oraz leków przeciwdepresyjnych lub sugerowano, że była zadłużona, a dilerzy odebrali swój dług w brutalny sposób. Miesiąc po śmierci gwiazdy mówiono, że zmarła z powodu przypadkowego utonięcia, a zażywane narkotyki przyczyniły się do jej śmierci.

Choć nie ma jej już wśród nas, głos Whitney pozostanie z nami na zawsze!

Może Cię zainteresować

zamknij