×

Ten dzień miał być wyjątkowy dla jej niesłyszącego męża. Zdecydowała się na wzruszający gest

Każda para młoda chce, żeby ich ślub był wyjątkowy i warty zapamiętania. Czasami w imię miłości jesteśmy gotowi zrobić wszystko, aby uszczęśliwić naszą drugą połówkę. To co zrobiła ta panna młoda z pewnością wzruszy Cię do łez.

41-letnia Elizabeth Shoesmith bardzo chciała, aby jej miłość życia mogła usłyszeć piosenkę „1000 years” Christiny Perri. Niestety 38-letni Scott jest głuchoniemy, dlatego panna młoda wpadła na pewien pomysł

Na skromnej ceremonii, która odbyła się w Sydney, wszyscy goście z niecierpliwieniem czekali aż Elizabeth stanie przy ołtarzu. Gdy tylko kobieta pojawiła się naprzeciwko swojego męża, goście usłyszeli piękną miłosną piosenkę, a 41-latka zaczęła pokazywać słowa utworu. Scott nie krył łez wzruszenia i zaskoczenia. Nie wiedział, że jego przyszła żona planuje zrobić mu taką niespodziankę.

Scott nigdy nie słyszał słów tej piosenki, dlatego zdecydowałam się, że mu ją przetłumaczę. To była najlepsza forma komunikacji i wiedziałam, że to będzie dla niego coś wyjątkowego.

Elizabeth, która jest matką dwójki nastoletnich dzieci, przez 3 miesiące uczyła się jak poprawnie pokazać słowa utworu

Przed poznaniem Scotta nie używała języka migowego. 41-latka stresowała się nie tylko ślubem, ale także tym czy na pewno wszystko przetłumaczy w poprawny sposób.

Zanim pojawiłam się na sali, byłam przestraszona i spanikowana. Bałam się, że wykonam coś nie tak, dodatkowo podczas ceremonii byli obecni znajomi Scotta, którzy również nie słyszą, lecz dzięki pokazaniu słów piosenki, wiedzieli dokładnie co chcę przekazać Scottowi.

Trudnością dla 41-latki był fakt, że australijski alfabet migowy ma nieco inne znaki niż tradycyjny alfabet. Kobieta przyznała się w rozmowie z Daily Mail, że sprawdzała wiele filmów i aplikacji, aby poprawnie nauczyć się wszystkich znaków, lecz podczas ćwiczeń zawsze się pomyliła.

Kiedy usłyszałam piosenkę, zaczęłam tłumaczyć ją Scottowi. To my byliśmy wtedy najważniejsi. Poczułam się tak jakby nikogo innego nie było w sali. Tylko ja i Scott. Wtedy wszystko poszło naturalnie, prosto z mojego serca. Cieszę się,
że nie popełniłam żadnego błędu!

Elizabeth poznała Scotta dzięki popularnej aplikacji randkowej

Para poznała się zaledwie 18 miesięcy wcześniej

Kobieta na początku nie wiedziała, że Scott jest głuchy, lecz jak każda osoba, która wybiera się na pierwszą randkę chciała znaleźć trochę informacji na temat nowo poznanego mężczyzny. Dopiero wtedy zobaczyła, że Scott gra w drużynie sportowej dla głuchoniemych.

Od chwili, gdy się o tym dowiedziałam, byłam bardzo spanikowana. Nie wiedziałam jak będziemy ze sobą rozmawiać, ale później stwierdziłam, że z góry nie mogę przekreślać tego spotkania i postanowiłam pójść na randkę. Okazało się, że Scott jest wspaniały, od razu wytworzyła się miedzy nami niezwykła więź.

Polecane

Może Cię zainteresować