×

Ela Romanowska bardzo schudła. Fani od razu to zauważyli

Ela Romanowska widocznie schudła. Już teraz jesteśmy w stanie się założyć, że to będzie chyba najbardziej udana metamorfoza tego roku. Aktorka pokochała sport i powalczyła z dodatkowymi kilogramami. Teraz może pochwalić się niesamowitą figurą. Już nie pierwszy raz udowodniła, że żadne wyzwanie nie jest dla niej przeszkodą.

Aktorka stale zaskakuje

Ela Romanowska to niezwykle lubiana aktorka telewizyjna i teatralna. Szerszej publiczności dała się poznać w 2008 roku. Polscy widzowie kojarzą ją przede wszystkim z odgrywania postaci Jolanty Pietrek w „Ranczu”. Fani serialu pokochali ją za rolę uroczej dziewczyny, która marzy o śpiewaniu.

ela romanowska
Instagram

Gwiazda zachwyciła swoich fanów kobiecością, pewnością i przede wszystkim ogromnym dystansem do swojej osoby. Jednak jesteśmy pewni, że nie bez znaczenia jest też jej ogromny talent aktorski. Ela Romanowska od lat zachwyca na scenie. W pamięć zapadł nam szczególnie jej wspaniały występ w „Tańcu z Gwiazdami”. Jej taniec z Rafałem Maserakiem zaszokował wiele osób, które nie spodziewały się po aktorce takiej gracji i lekkości.

ela romanowska w twoja twarz brzmi znajomo
Instagram

Ela Romanowska schudła dzięki treningom?

Nie da się ukryć, że Ela Romanowska nie ma figury, którą większość osób kojarzy zwykle z aktorkami. Jednak to nie zmienia faktu, że jest piękną kobietą z rozbrajającym i wręcz zaraźliwym uśmiechem. W wywiadach wielokrotnie podkreślała, że waga nie jest dla niej żadnym problemem. Jednak ostatnio postanowiła pozbyć się kilku kilogramów.

Wszystko wskazuje na to, że Ela Romanowska pokochała sport i najwyraźniej jest to miłość odwzajemniona. Szczególnie jeśli chodzi o jazdę na rowerze. Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej zdjęć, które pokazują ją w ruchu. Trudno się nie zgodzić, że jej wysiłki dają naprawdę spektakularne efekty.

5 km na rowerze, obwarzanki na sznurku i pierścionek z niebieskim oczkiem. Całkowity Koszt 10 zł a ile szczęścia!???

ela romanowska schudła
Instagram

Fani dostrzegli, że Ela Romanowska znacznie schudła

Oczywiście przemiana Eli Romanowskiej nie uszła uwadze jej fanów. Natychmiast zauważyli, że ich ulubienica znacząco schudła:

Gratuluje figurki❤️

Kurcze…Romanowska…ale z Ciebie dżaga. Kiedy Ty tak schudłaś?

Ostatnio chciałam Ci Elu napisać, że masz świetną figurkę, ale skoro to już oficjalny progres, to wielkie gratulacje i naprawdę przepięknie wyglądasz ?

Przy okazji zdjęcia, jedna z fanek postanowiła zapytać aktorkę o sekret jej metamorfozy:

Pani Elu wygląda pani super poproszę o przepis na dietę??

Pytanie nie pozostało niezauważone. W odpowiedzi aktorka poleciła jedną z firm kateringowych. To świadczy, że w walce o figurę najlepiej sprawdzają się treningi połączone z dobrze dobraną dietą.

ela romanowska
Instagram

Zaskoczyła was metamorfoza Eli Romanowskiej?

Może Cię zainteresować