Kategorie GwiazdyPolska

Ela Romanowska daleka od kompleksów. Pokazała się fanom z fałdkami i rozstępami

Polska aktorka telewizyjna i teatralna, Ela Romanowska, znana jest widzom z „Barw szczęścia”, „W rytmie serca” czy „Hotel 52”. Gwiazda znana jest raczej z kobiecych kształtów, a tym samym nie należy do osób, które mogłyby się pochwalić figurą modelki. Ona sama zupełnie się tym jednak nie przejmuje. Nie ma też problemów, aby pokazywać ciało fanom. Wiele osób miałoby z tym z pewnością problem, ale nie ona… Tak było chociażby tym razem, kiedy opublikowała swoje zdjęci w bikini fanom z truskawkowym kieliszkiem w ręku.

Urlop we Włoszech

W tym roku aktorka wybrała się na urlop, który zaplanowała na początek czerwca, do Włoch. W związku z tym w słonecznej Italii spędzi również swoje urodziny, o czym poinformowała na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Jutro obudzę się o rok starsza, ale patrząc z perspektywy jeszcze 35 lat muszę stwierdzić, że jest dobrze, a nawet bardzo dobrze – napisała na Instagramie Romanowska

Ela Romanowska na plaży
Instagram

Zdjęcie aktorki

Ela Romanowska już niejednokrotnie udowodniła, że akceptuje swój wygląd i nie przejmuje się opiniami innych. Teraz po raz kolejny pokazała fanom ciało, na którym nie brakuje rozstępów i fałdek.

Ela Romanowska na plaży
Instagram

Aktorka jest doskonałym przykładem osoby, która akceptuje siebie taką, jaką jest. Warto brać z niej przykład?