×

Dagmara z „Królowych życia” była w szoku! Edzia pokazała jej ciążowy brzuszek

Plotki na temat ciąży Edzi krążyły w sieci już od dawna. Bohaterka show – ”Królowe życia” w finale programu wzięła piękny ślub w Wenecji. Teraz potwierdziła, że spodziewa się dziecka!

W serialowej przyjaźni Edzi i Dagmary dużo się dzieje. Kiedy do mediów (i Dagmary) trafiła wiadomość o rychłym ślubie we Włoszech, od razu zaczęły się plotki na temat powodów tak szybkiej decyzji. Jak się okazuje, w każdej plotce jest ziarenko prawdy…

Edzia pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Nowy odcinek ”Królowych życia” to nowe zaskoczenia. Ale czy widzowie, śledzący losy Edzi i Dagmary, faktycznie będą zdziwieni? Rewelacje na temat dużych zmian w życiu Edzi, krążyły w sieci już od dawna.

W najnowszym odcinku Edzia bez żenady podwija ślubną sukienkę i dumnie prezentuje przyjaciółce… ciążowy brzuszek! To już 4 miesiąc!!! Sekret wychodzi na jaw w… hotelowej toalecie.

Znamy już płeć dziecka!

Było czułe całowanie brzuszka i wielka radość przyjaciółek.

To nie koniec niespodzianek. Edzia wyjawiła też, że zna już płeć dziecka… będzie chłopiec!

Termin porodu przypada na marzec 2020 r.!

Nagłe zwroty akcji

W ostatnim czasie w życiu ”Królowych życia” wiele się działo. Tragiczny wypadek Dagmary nieco zmienił relację przyjaciółek.

Dagmara miała żal do Edzi, że ta nie wspierała jej wystarczająco po wypadku. Potem pojawiła się niespodziewana informacja o romantycznym ślubie w Wenecji. Świadkiem na uroczystości nie mógł być nikt inny, jak Dagmara, która wspierała związek Edzi i Adama.

Winna chwilowemu zniknięciu Edzi z programu, okazała się ciąża.

Były wzruszenia i nagłe zwroty akcji. ”Królowe” zadbały o to, by nie zabrakło ich również widzom.

Sukces nie jedno ma imię

Sukces, jaki odnieśli bohaterowie ”Królowych życia”, dla niektórych może być zaskakujący. Bohaterowie programu są dość specyficznymi osobowościami. Nie jest tajemnicą fakt, że Dagmara ma za sobą wyrok za sutenerstwo oraz stręczycielstwo. Nie przeszkodziło jej to w zostaniu celebrytką i podbiciu polskiego showbiznesu…

Losy ”Królowych życia” śledziło dotąd tysiące Polaków. Jednak to Edzia i Dagmara podbiły serca widzów. To dość ciekawe, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że o Edzi tak naprawdę nie wiemy zbyt wiele. Kobieta nie zdradza zbyt wielu informacji na temat swojej przeszłości. Może właśnie ta doza niepewności ujmuje widzów programu dokumentalnego?

Jak potoczą się dalsze losy przyjaciółek?

Tego dowiemy się już niebawem.

 

Polecane

Może Cię zainteresować