×

Edyta i Cezary Pazura na wakacjach! Na ten wyjazd oszczędzali od 13 lat!

Edyta i Cezary Pazura na wakacjach. Gwiazdorska para postanowiła odpocząć od epidemii koronawirusa i w tym celu wybrała się na egzotyczne wakacje. Okazuje się, że urlop na Malediwach ma dla nich ogromne znaczenie. Jest to bowiem zaległy miesiąc miodowy. Czekali na niego aż 12 lat!

Ucieczka od problemów

Minione miesiące, a nawet lata były dla Cezarego oraz Edyty Pazurów wyjątkowo wymagające. Pod koniec zeszłego roku żona aktora wyznała publicznie, że zmaga się z depresją. Edyta Pazura powiedziała, że było to dla niej jedno z najtrudniejszych, życiowych doświadczeń.

Przeżyłam dwie zagrożone ciąże, publiczne łgarstwo. (…) Otruto nam psa, śmierć bliskich, a dom spalił się w dziwnych okolicznościach. Nasz majątek życia. Myślałam, że po tym wszystkim nic mi już nie zaszkodzi, i przyszła ona… 'Pani Depresja'

Żona Cezarego Pazura bardzo źle znosiła epidemię koronawirusa. Niepostrzeżenie smutek i przygnębienie spowodowane sytuacją na świecie przerodziło się w depresję.

Nie wiem, jak to się zaczęło. Depresja potrafi przyjść po cichu, z dnia na dzień się nasilając. Dla mnie pandemia była momentem, że wiedziałam, że coś nie tak zaczyna się ze mną dziać. Zawsze mam plan na życie, a kiedy przyszła pandemia, przestałam go mieć. Czułam, jak ziemia osuwa mi się spod nóg. Zaczęłam źle sypiać, a właściwie to w ogóle nie spałam. Charakteryzował mnie brak koncentracji. Byłam smutna, nic mnie nie cieszyło. Mój mąż zobaczył, że coś jest nie tak ze mną. Powiedział: słuchaj, znam cię 14 lat, coś jest nie tak, musisz jakoś sobie pomóc.

Edyta Pazura zdołała już nieco dojść do siebie. Wspólnie z mężem postanowiła, że nadszedł czas, aby uciec od problemów. W tym celu udali się na Malediwy, aby tam w spokoju nacieszyć się swoją obecnością.

Edyta i Cezary Pazura na wakacjach

Pazurowie tworzą udane małżeństwo już od 12 lat. Ich życie potoczyło się tak błyskawicznie, że nim się spostrzegli, na świecie była już ich córka Amelia. Zaledwie 3 lata później na świat przyszedł Antoni. Z kolei, 4 lata temu ich rodzina znów się powiększyła. W 2018 roku urodziła się Rita. Edyta i Cezary Pazura byli tak pochłonięci życiem rodziny oraz pracą, że nie zdołali wybrać się na romantyczny miesiąc miodowy. Teraz, gdy ich dzieci są większe, postanowili to nadrobić. Wybrali się na Malediwy. Na profilu Edyty pojawiło się sporo zdjęć. W jednej z relacji na Instastory możemy usłyszeć:

Pozdrawiamy was serdecznie. Poprosiłam Czarka, żeby mnie nagrał, żebym mogła w końcu coś do was powiedzieć. Czarek, powiedz coś.

Cezary Pazura dodał:

Ja mówię spoza kadru, bo tak pięknie wyglądasz. Zawsze mi się podobasz, a dzisiaj wyjątkowo. Jesteś w raju, wiesz? A wiesz dlaczego? Bo jesteś ze mną.

Żona aktora stwierdziła, że oboje potrzebowali takiego wypoczynku. Zdradziła w jaki sposób udało się im zaoszczędzić na wyjazd.

Zasłużyliśmy na to. Po tylu latach. Także pamiętajcie, opłaca się zbierać piątki.

Grosz do grosza…

Niedawno Edyta Pazura zdradziła na swoim Instagramie, że od 13 lat wspólnie z mężem zbierają do ogromnej skarbonki pięciozłotówki. Celem prowadzonej przez nich zbiórki było sfinansowanie podróży poślubnej. Czas pokazał, że oszczędzanie rzeczywiście przyniosło wspaniałe rezultaty.

5 zeta, czyli o oszczędzaniu rzecz jasna. Co można kupić za 5 złotych? Na przykład podróż poślubną. Jak to możliwe? A no tak, że od 13 lat wrzucamy do wielkiej skarbonki wszystkie monety pięciozłotowe, które mamy w portfelach. I tak oto przed nami w końcu nasz „tydzień miodowy” za tak zwanego piątaka. Polecam. Można też zbierać inne nominały.

Mogłoby się wydawać, że gwiazdom nie brakuje pieniędzy i w dowolnej chwili stać je na wyjazd na wakacje. Rzeczywistość jest jednak inna. Wielu emerytowanych artystów narzeka nawet, że nie ma za co żyć.

Cezary Pazura o swoim następcy. Kogo obstawia?

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, YouTube

Polecane

Może Cię zainteresować