×

Edyta Górniak znów szokuje. Co sądzi o substancjach psychoaktywnych?

Edyta Górniak znów szokuje. Tym razem zdradziła, co myśli na temat zażywania substancji psychoaktywnych. „To, co dała nam matka ziemia, jest dla ludzi” – uważa gwiazda.

Górniak nie pamięta tekstów swoich piosenek?

Edyta Górniak to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i utalentowanych piosenkarek w kraju. Chociaż ma ogromne możliwości głosowe, niestety nie ma dużego szczęścia do kompozycji. W jej repertuarze od lat nie pojawiają się utwory, które pokochałaby cała Polska. Być może dlatego o artystce jest głośno głównie ze względu na jej kontrowersyjne poglądy i wpadki, a nie ze względu na dokonania artystyczne.

Podczas występu na Top of the Top Sopot Festival 2021 artystka zapomniała… tekstu swojej piosenki „Too late”.

Na szczęście fani są w stanie wiele wybaczyć diwie polskiej estrady. Swoje wpadki nadrabia nie tylko pięknym głosem, ale i urokiem osobistym.

Edyta Górniak znów szokuje

Piosenkarka jest znana ze swojego stosunku do pandemii koronawirusa i szczepionki na COVID-19.

Nie planuję się zaszczepić i nie planuję także zaszczepić mojego syna. Jeśli to będzie oznaczało, że muszę się przenieść do innego kraju, gdzie szczepienia nie są obowiązkowe, to tak zrobię. A jeśli byłyby jakiekolwiek przymusy, to niestety będziemy musieli się pożegnać. Dobrowolnie na pewno nie pozwolę sobie aplikować jakiejkolwiek chemii

– stwierdziła gwiazda w rozmowie z Super Expressem.

Tym razem w rozmowie z Michałem Dziedzicem wokalistka postanowiła się wypowiedzieć na temat substancji psychoaktywnych. Stwierdziła, że człowiek może korzystać ze wszystkiego, co dała matka natura.

Jeśli człowiek myśli, że może coś poprawić po stwórcy, to jest w błędzie. To co jest chemiczne, będzie zawsze gorsze. To, co dała nam matka ziemia, jest dla ludzi. Każda roślina służy czemuś

– powiedziała w wywiadzie dla Pudelka.

Przypomnijmy: Dariusz K., były mąż Edyty Górniak i ojciec jej dziecka, Alana Krupy, w 2014 roku potrącił na pasach ze skutkiem śmiertelnym 63-latkę. Prowadził auto, będąc pod wpływem kokainy, przez co trafił do więzienia.

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij