×

Edyta Górniak zasłabła w hotelu. Lekarz natychmiast kazał przewieźć ją do szpitala

Edyta Górniak zasłabła. Piosenkarka miała wystąpić pierwszego dnia 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, gdzie miała zaśpiewać swój hit, który otworzył jej drzwi do kariery, pt. „To nie ja”. Niestety, w piątek po próbie, która miała miejsce około godziny 16, wokalistka wróciła do hotelu i gorzej się poczuła – zasłabła i uskarżała się na bóle w klatce piersiowej. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Po godzinie lekarze podjęli decyzję o zabraniu artystki do szpitala.

Edyta Górniak zasłabła. Powodem złego samopoczucia był upał. Podczas próby temperatura wynosiła prawie 40 stopni Celsjusza

Gwiazda wciąż przebywa w jednym z opolskich szpitali. Choć wydawać by się mogło, że to tylko zwykłe zasłabnięcie, lekarze są innego zdania. Podobno zdiagnozowali u artystki podejrzenie zawału. W związku z tym zaplanowany występ Edyty Górniak został przełożony na niedzielę – tak zapowiedział Tomasz Kammel.

Póki co fani muszą zadowolić się nagraniem z próby artystki, które organizatorzy Festiwalu w Opolu zamieścili na swoim Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez 56. KFPP OPOLE 2019 (@opolefestiwal)

Ogromne wsparcie ze strony fanów

Pod zamieszczonym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy ze strony fanów. Wielu z nich wspiera artystkę i wierzy, że jak najszybciej wróci do pełni zdrowia. Ich zdaniem scena bez Edyty Górniak „to już nie to samo”.

Edytko Kochana, dlaczego los nie jest sprawiedliwy ❤️z Tobą, wracaj do zdrowia, bez Ciebie to nie ta sama, scena

Edyto! Wracaj do nas szybko ? wszystkiego dobrego

Zdrowie jest ważniejsze niż koncert nitki nie bd miał za złe jeśli tego dnia Pani nie wystąpi !! Pani Edytko dużo zdrówka – czytamy

Edyta Górniak zasłabła
Instagram

Festiwalowy weekend

Dzisiaj na 56. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w amfiteatrze o godzinie 20.15 będzie można zobaczyć Olgę Bończyk, Izabelę Trojanowską i Monikę Kuszyńską. O godzinie 22.20 TVP1 wyemituje z kolei koncert piosenki kabaretowej i literackiej. Jutro artyści, którzy przyszli na świat po 1989 roku, a także znane gwiazdy z polskiej sceny muzycznej, zaśpiewają hity ostatniego trzydziestolecia. Wśród nich będziemy mogli usłyszeć m.in. Marylę Rodowicz, Michała Szpaka czy Reni Jusis. Ostatni dzień festiwalu przypada z kolei na poniedziałek. Wtedy dla słuchaczy rozbrzmiewać będzie muzyka alternatywna.

Może Cię zainteresować