×

Edyta Górniak wyznała, że niedawno poroniła. Trudno jej było ukryć łzy

46-letnia Edyta Górniak jest matką 14-letniego Alana. Znanej piosenkarce nie było dane po raz drugi zostać matką. Choć wszystko wskazywało na to, że nastoletni syn wokalistki będzie miał rodzeństwo, piosenkarka przyznała się do osobistej tragedii. Jak się okazało, artystka poroniła w połowie bieżącego roku.

Edyta Górniak poroniła

Przypomnijmy, że Edyta Górniak jest obecnie z 33-letnim Mateuszem Zalewskim, rajdowcem i właścicielem hotelu w Łodzi. Ich miłość bardzo szybko rozkwitała. Uczucie, które ich łączy, doprowadziło w końcu do tego, że artystka po raz drugi już zaszła w ciążę. Niestety, nie było im dane cieszyć się szczęściem długo, bowiem wokalistka poroniła. 

Myślę, że z dwa lata bardzo marzyłam o ciąży. Los pokazywał, że raczej to się nie uda. Zaszłam w ciążę i niestety straciłam ją. Wszyscy, którzy mieli takie doświadczenie wiedzą, że tak naprawdę kobieta zostaje bardzo samotna z tym uczuciem. Nawet jeśli ma się wsparcie, to jednak jest takie uczucie bardzo ogromnego osamotnienia – wyznała piosenkarka w wywiadzie w „Dzień Dobry TVN”

W poradzeniu sobie z rodzinnym dramatem pomogła Edycie świadomość, że ma u boku 14-letniego syna, Allana

Całe szczęście że Pan Bóg mi zesłał tego syna mojego

Choć tragedia bardzo dotknęła Edytę i jej ukochanego, na szczęście nie zniszczyła ich związku, a wręcz przeciwnie. Wydawać by się mogło, że jeszcze bardziej go umocniła.

Może Cię zainteresować

zamknij