×

Edyta Górniak poleci w kosmos? „Trwa nabór na astronautów”

Edyta Górniak poleci w kosmos? Czy gwiazda szykuje się na spotkanie z kosmitami? „Pora otworzyć się na Prawdę i Wiedzę”.

Duchowość artystki

Edyta Górniak słynie ze swojego uduchowienia, które niektórzy utożsamiają w egzaltacją. Swego czasu przeżyła silną fascynację buddyzmem i medytowała w klasztorach Tajlandii. Ze względu na religię została weganką, jednak zapału wystarczyło jej tylko na kilka miesięcy. Tłumaczyła potem, że ze względu na zatrucie amerykańskimi antybiotykami, musiała znowu zjeść mięso, ale przeprosiła krowę za to, że ją zjadła.

Niesamowitą potęgę modlitwy odkryła dopiero pięć lat temu, ale od tamtej pory nadrabia entuzjazmem. Był czas, gdy w każdym wywiadzie wspominała o Jezusie. Jego obecność dostrzega w każdym aspekcie życia. Edyta jest przekonana, że Bóg porozumiewa się z nią za pomocą zgubionych na plaży różańców oraz białych gołębi.

Z czasem duchowość artystki zatraciła wyraźnie katolicki rys. Przez miniony rok Edyta sporo mówiła o światowym spisku, szkodliwości szczepionek, leczeniu Covid-19 za pomocą oregano i że „kobieta jest ostoją”. Ostatnio zaś postanowiła spróbować chałupniczej psychoterapii.

Z fragmentów jej wypowiedzi zwłaszcza poświęconych „nadpisywaniu treści”, można wywnioskować, że wzięła sobie do serca rady Beaty Pawlikowskiej, która wydała książkę o charakterze poradniczym Wyszłam z niemocy i depresji. Ty też możesz!.

Przekonuje w niej, że wystarczy tylko odstawić leki, wypisać się z psychoterapii, „traktować swój mózg jak komputer” i nadpisywać w pamięci „błędne dane” nowymi. Lekarze załamali ręce nad jej radami, ale być może celebrytkę to nie zniechęciło.

Wyznania piosenkarki

Ostatnio Edyta Górniak sporo wspomina na temat „usuwania ze swojego systemu starego oprogramowania” w celu „odnalezienia prawdy”. Jak wyznała w czwartek w internetowej rozmowie z fanami:

Codziennie uczę się siebie nowej. Codziennie kasuję, rozpuszczam, odcinam tę część siebie, która w swoich starych nawykach myślowych nie odnalazłaby już przestrzeni w Nowej Erze Ziemi i na nowej linii „czasu”. Dobry wieczór Kochani. No cóż, rozklejanie się ze starymi programami to bolesny proces, wiemy to już chyba wszyscy. Ale nie ma już drogi powrotnej… I to, także już wiemy. Im szybciej uwolnimy siebie z sieci narzuconych przez wszystkie, kolejne etapy naszego życia schematów, tym szybciej odnajdziemy prawdę – czyli wolność, spokój i harmonię. A poprzez ten proces – Jedność.

Jeśli po tych wyznaniach komukolwiek przyszło do głowy, że artystka wyczerpała swoją pomysłowość, to się srogo pomylił. Duchowość Edyty okazuje się nieskończona. Ostatnio włączyła do niej… kosmitów.

Edyta Górniak poleci w kosmos?

Celebrytka Z zapałem udostępnia na swoich profilach internetowych artykuły na temat poglądów byłego dyrektora Wywiadu Narodowego USA Johna Ratcliffe’a, który jest całkowicie pewien istnienia pozaziemskiej inteligencji.

W Polsce jego opinie forsuje TVP Info, a Górniak potem powtarza. Jak wyznała gwiazda, nie może się doczekać inwazji kosmitów na Ziemię:

Szkoda, że wciąż nie jesteśmy gotowi. To, że o czymś nie wiemy, nie znaczy, że to nie istnieje. Nie wiemy, więc nie wierzymy. Zamiast zadawać pytania – przyjmujemy postawę ignoranta lub hatera. Trudno Nam – ludziom, materialistom, uzależnionym od cierpienia, uzależnionym od posiadania, od papierosów, plotek i kredytów – pojąć ogrom zagadnień, od których ludzkość była przez tyle lat odsunięta. A zamiast tego zaprogramowana w podstawowe schematy egzystencji. Dla każdego z nas to czas, by oduczyć się wszystkiego, czego nas według schematów uczono, aby zresetować umysł i przygotować się na Prawdę i Wiedzę.

Edyta Górniak? Na wiedzę? Przecież dopiero co szła w zaparte, że Covid-19 nie istnieje, a w szpitalach leżą statyści. Myślicie, że dogadałaby się z przedstawicielami cywilizacji bardziej rozwiniętej niż nasza?

Być może będzie miała okazję się przekonać, bo niedawno prowadząca jej fanklubu zaprosiła ją na… lot w kosmos. W jednej z ostatnich relacji na InstaStories Górniak udostępniła screen z profilu swojego fanclubu:

Trwa nabór na Astronautów. @edytagorniak lecimy zobaczyć piękno, jakim jest kosmos? Swoją drogą… to musi być cudowne doświadczenie, patrzeć na zachód słońca z przestrzeni kosmicznej.

Marta Manowska odsłania kulisy znajomości z Edytą Górniak. „Mam nadzieję, że nie zdradzam tajemnicy”

Źródła: www.pudelek.pl, www.pudelek.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij