×

Edyta Górniak pociesza Brzozowskiego. Umówili się nawet na majówkę

Edyta Górniak pociesza Brzozowskiego. Tegoroczny reprezentant Polski na konkursie Eurowizji ma sporo powodów do zmartwień. Oprócz komentarzy ze strony niezadowolonych fanów, sen z powiek spędza mu rozstanie z ukochaną. Na szczęście może liczyć na wsparcie koleżanki po fachu.

Próby podtrzymania zainteresowania

W ostatnim czasie można zaobserwować wyraźny odpływ użytkowników z Instagrama. Ludzie są już wyraźnie znudzeni tą formą mediów społecznościowych. Po Facebooku, Twitterze, Instagramie i TikToku przyszła kolej na coś nowego. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Rafał Brzozowski.

Piosenkarz, który już w tym miesiącu będzie reprezentował nasz kraj na konkursie Eurowizji, od dawna ma problem z niewielką liczbą obserwatorów na Instagramie. Jego konto obserwuje zaledwie 69 600 osób, co na tle innych postaci ze świata show biznesu jest bardzo słabym wynikiem. Nic więc dziwnego, że w ostatnim czasie Rafał Brzozowski podejmuje nowe działania, mające na celu rozkręcenie jego profilu w mediach społecznościowych.

Niedawno w nadziei na przyciągnięcie uwagi internautów, zorganizował live’a z Edytą Górniak. 49-letnia piosenkarka oraz 40-letni artysta bardzo szybko znaleźli nić porozumienia. Brzozowski bez skrępowania odniósł się do tematu rozstania ze swoją narzeczoną. Nie bał się nawiązać do oświadczenia, które jakiś czas temu opublikował w internecie.

Razem z Anią chcieliśmy poinformować, że po 8 latach, nasza wspólna podróż dobiegła końca. Jesteśmy wdzięczni za ten czas, który mogliśmy spędzić u swego boku. Rozstajemy się w przyjaźni, szacunku i trzymamy za siebie kciuki.

Rafał Brzozowski podczas rozmowy z Edytą Górniak miał okazję się przekonać, że nie jest sam ze swoimi problemami. Gwiazda zadeklarowała, że z przyjemnością go pocieszy.

Edyta Górniak pociesza Brzozowskiego

Po tym jak okazało się, że Rafał Brzozowski będzie w tym roku reprezentował Polskę podczas konkursu Eurowizji, Edyta Górniak aktywnie zaangażowała się w pomoc piosenkarzowi. Gwiazda doszła do wniosku, że powinna udzielić młodszemu koledze kilku wskazówek, które mogą okazać się bezcenne w walce o jak najwyższą lokatę. W związku z tym, zgodziła się wystąpić w organizowanej przez Brzozowskiego transmisji na żywo i opowiedzieć o swoich spostrzeżeniach dotyczących konkursu.

Piosenkarz był bardzo wdzięczny gwieździe za okazaną pomoc. Po zakończonej rozmowie napisał:

Edyta, bardzo dziękuję Ci za tego live’a i Twój czas! To była ogromna przyjemność móc gościć Cię na moim kanale 🙏 Rozmowa była wspaniała – bardzo doceniam Twoje eurowizyjne porady, zaangażowanie i ogromną dawkę pozytywnej energii prosto z przepięknych Tatr!

Warto przypomnieć, że to właśnie Edyta Górniak była jedną z pierwszych osób, które udzieliły mu wsparcia po rozstaniu z narzeczoną. Zaraz po publikacji wpisu dotyczącego zerwania, piosenkarka napisała:

Relacje się przekształcają. To naturalny ich proces. Najważniejsze, że pozostajecie w życzliwości i w Przyjaźni. To łagodzi czas transformacji dla obu stron. Pozdrawiam Cię serdecznie i czekam na Twój występ Eurowizyjny.

Zamieszkają razem?

Niedługo po rozstaniu Brzozowskiego z narzeczoną do sieci trafiły informacje o tym, że piosenkarz spędzi majówkę z Edytą Górniak. Wiele osób zaczęło się w tym fakcie doszukiwać drugiego dna. W tym celu piosenkarz postanowił wyjaśnić jaka relacja łączy go z gwiazdą. Oświadczył, że nie mają romansu.

Trochę muszę to sprostować. Jadę się spotkać z Edytą, a to jest co innego. Ja nie będę u niej mieszkał i spędzał z nią tej majówki. Spotykamy się na pewno, bo chcemy popracować przy piosence. Będziemy chcieli to też pokazać. Chce zobaczyć, jak się z Edytą pracuje, bo ona ma naprawdę wielką wiedzę i duże doświadczenie.

W ostatnich miesiącach postać Edyty Górniak budzi sporo kontrowersji za sprawą jej mocnych wypowiedzi na temat pandemii. W związku z tym, internauci nie byli zadowoleni, gdy okazało się, że otrzymała nominację do Telekamer 2021.

27 lat temu Edyta Górniak prawie WYGRAŁA Eurowizję! Ten występ zaważył na jej karierze

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować