×

Niemcy zaniepokojeni dziwnym zachowaniem Lewego. Wszystko uchwyciły kamery

Wczoraj odbył się 16. mecz w kolejki Bundesligi. Na boisku mogliśmy zobaczyć drużyny VfB Stuttgart – Bayern Monachium. Choć zespół z Robertem Lewandowskim na czele, wygrał mecz 5-0. To Niemcy z niepokojem przyglądali się jego zachowaniu na boisku.

Niemieccy dziennikarze zwrócili uwagę na dziwne zachowanie Lewandowskiego

Przedostatni mecz w tym roku, dla drużyny Roberta, był zakończony wielkim sukcesem. Jego drużyna zdobyła aż pięć bramek. Dwa gole strzelił polski piłkarz. To właśnie te dwa strzały sprawiły, że Lewandowski wyrównał rekord Gerda Muellera. Niemiecki piłkarz w jednym roku kalendarzowym zdobył 42. bramki.

Bundesliga YouTube

Redaktor ze Sport Bild zaniepokoił się dziwnym zachowaniem Roberta

Wczorajszy mecz był historyczny dla naszego piłkarza. Nie tylko dorównał strzałom do rekordu Muellera. Jego pierwszy strzał w spotkaniu, był setnym golem strzelonym przez Polaka w Bundeslidze.

Dziennikarz sportowego działu, niemieckiego dziennika Bild, zwrócił jednak uwagę na zachowanie Roberta. Po oddaniu strzałów nie wybuchał z radością. Nie było skoków i wymieniania uścisków z innymi członkami drużyny. Zachowywał się powściągliwie. Ze spokojnym wzrokiem i poważną miną maszerował przez boisko. Dlaczego nie było widać euforii po zdobytych punktach?

Bundesliga YouTube

33-letni piłkarz nie mógł wykazać się podczas meczu

Dziennikarze przeanalizowali mecz i stwierdzili, że dziwne zachowanie Roberta mogło być przyczyną trudnego meczu. Przed brakami w drugiej połowie, praktycznie nie miał możliwości pokonania bramkarza drużyny przeciwnej.

Zobacz reakcje Roberta na filmie:

Może Cię zainteresować

zamknij