×

Panna Młoda pozwala obmacywać się gościom weselnym. Każdy z nich wręcza jej za to banknot

Dziwne zdjęcia i wideo z chińskiego wesela obiegły internet. Panna Młoda pozwala się dotykać po piersiach gościom – najwidoczniej po to, by zebrać pieniądze na miesiąc miodowy.

Wideo podobno zostało nakręcone na północy Chin i pokazuje, jak męscy biesiadnicy ustawiają się w kolejce do Panny Młodej i płacą za obłapianie jej. Fundusze zebrane w czasie uroczystości rzekomo sfinansowały wyjazd szczęśliwej pary nowożeńców.

Prawdziwość nagrania

Z racji, że tożsamość kobiety nie jest znana, wiele osób sugeruje, że wideo pochodzi z klubu kabaretowego w Tajlandii, który był wypełniony chińskimi turystami i nie ma nic wspólnego z weselem

wesele-1

Nagranie pokazuje, że mężczyźni najpierw wręczają pieniądze, a następnie Panna Młoda pozwala im się obmacywać

Przy każdej możliwej okazji suknia ślubna ląduje kilka centymetrów poniżej biustu, ku ogólnej uciesze gości. Na nagraniu widzimy, że zachowanie domniemanej Panny Młodej jest raczej dziwne. Wygląda na to, że kobieta wcale nie czuje się zażenowana, no i gdzie podziewa się Pan Młody?

Z racji, że pochodzenie wideo wciąż nie jest znane, skłaniamy się ku wersji, że pochodzi ono z jednego z nocnych klubów. Wydaje się to być jedyne wytłumaczenie tak dziwacznej sytuacji z weselem i Panną Młoda w roli głównej.

Polecane

Może Cię zainteresować