×

Ma 27 lat i wciąż jest dziewicą. Jej poglądy bardzo nie spodobały się seksuologowi

Programy telewizyjne typu talk-show cieszą się dużą popularnością i ludzie chętnie dzielą się w nich swoimi historiami. Jedną z bohaterek brytyjskiego „The Morning” była Alice, która postanowiła nieco o sobie opowiedzieć.

Postanowienia Alice

Alice ma 27 lat i pochodzi z Londynu. Jeszcze nigdy nie uprawiała seksu i mówi o tym całkiem otwarcie. Prowadzi bloga, na którym opisuje swoje życie i wyjaśnia poglądy. Dla niej seks to coś więcej, dlatego szuka kogoś, z kim osiągnie wyjątkowy poziom emocjonalny. Jak dotąd idealny kandydat się nie pojawił, Alice jednak wcale to nie martwi.

Starcie z ekspertem

Specjalista ds. seksu nie była jednak zachwycona stylem życia 27-latki. Stwierdziła, że w przygodnym seksie nie ma nic złego i zarzuciła Alice, że młoda kobieta nie ma prawa czuć się lepsza od innych, tych którzy nie wyznają takich samych zasad, co ona.

Wkurza mnie, że gratulujemy pozostawania „czystym”, jakby uprawianie seksu czyniło cię z miejsca beznadziejnym człowiekiem. Nie będziesz „gorsza” po tym, jak pójdziesz z kimś do łóżka.

Riposta dziewicy

Alice nie była oburzona zarzutami specjalistki i z klasą oraz spokojem wyjaśniła w czym rzecz. Odpowiedź zaskoczyła, ale też zachwyciła widzów. 27-latka wyjaśniła, że jej wybór także spowodowany jest okolicznościami. Czasy hiperseksualizacji nie do końca jej odpowiadają, stąd też decyzja o zachowaniu dziewictwa.

Sądzę, że gdy mówimy o utracie dziewictwa, myślimy o dwóch grupach ludzi: tych, którzy chcą od seksu czegoś więcej i tych, dla których seks to tylko seks.

Plany Alice

Młoda kobieta ma nadzieję, że kiedyś spotka mężczyznę, z którym uda jej się być na tyle blisko, by zdecydować się oddać mu dziewictwo. Dodaje, że nie chodzi o ślub, a o wyjątkową więź. Swoim wyznaniem i szczerością zdobyła serca widzów. 27-latka zaznacza także, że dziewice również chcą uprawiać seks i wcale nie czuje się lepsza, po prostu chce czegoś innego.

Może Cię zainteresować