×

Mama opublikowała selfie 5-letniej córki. „Małej dziewczynce nie przystoi tak pozować!”

Są takie części garderoby, które z reguły zarezerwowane są tylko dla dorosłych. Możemy do nich zaliczyć chociażby bikini czy też podkreślające kobiece piękno szpilki. Czasy się jednak zmieniają. O ile kiedyś nie do pomyślenia było zobaczyć dziewczynkę w makijażu czy wspomnianych wcześniej szpilkach, o tyle dzisiaj zdarzają się takie przypadki. Dziś kilkuletnie dziecko nie ma najmniejszego problemu ze zrobieniem dzióbka do zdjęcia czy przybraniem pozy, która da mu więcej lajków w mediach społecznościowych, gdzie ma już swój profil.

Ta 5-latka coś o tym wie. Dziewczynka pozowała do zdjęcia w bikini. Jej fotografia wywołała ogromną burzę.

Dziewczynka pozowała do zdjęcia w bikini niczym dorosła influancerka. To już przesada?

5-letnia córka gwiazdy amerykańskiej edycji „Kawaler do wzięcia”, Amandy Stanton, zszokowała dosłownie wszystkich, a w tym fanów reality show. Oczywiście swój udział ma w tym też jej mama. Chodzi bowiem o „seksualizację dzieciństwa”.

Na Instagramie mamy, choć 5-latka ma już swoje konto w mediach społecznościowych, pojawiła się fotografia dziewczynki, Charlie Emmy, która pozuje w kolorowym bikini w pięknej, luksusowej sypialni. Mała gwiazda nie tylko trzyma z dłoni wielkiego smartfona, ale także pozuje niczym doświadczona influancerka. Przybiera specjalnie przygotowaną pozę poprzez wysunięcie jednej nogi do przodu, aby jej sylwetka wyglądała na smuklejszą i układa usta w dzióbek, czego celem jest powiększenie ust i wyszczuplenie twarzy. Do tego wszystkiego dochodzi opis „Gotowa na plażę”.

Dacie wiarę, że za na takim zdjęciu widzimy zaledwie 5-letnią dziewczynkę?

Dziewczynka pozowała do zdjęcia w bikini

Instagram

Skandal vs liczba polubień

Pomimo oburzenia, jakie wywołało w sieci zdjęcie dziewczynki, fotografia została polubiona aż 55 tys. razy. Zdania internautów na temat zdjęcia są natomiast mocno podzielone. Podczas gdy niektórzy uważają, że nadaje się jedynie do rodzinnego albumu, ale nie powinno zostać pokazane publicznie, inni podkreślają, że dziewczynka „nauczyła się od matki, jak zarabia się duże pieniądze”.

Mam dwie córki – 10 i 16-latkę. Każdego dnia uczę je pewności siebie. Takie zdjęcia na pewno temu nie służą

Cóż, mała nauczyła się od matki, jak zarabia się duże pieniądze

Lubię cię, masz śliczną córkę i w ogóle, ale to już przesada

Tak małej dziewczynce nie przystoi tak pozować

Ewidentny przykład seksualizacji dziecka. Coś mi się wydaje, że 5-latka nie robi takich zdjęć sama z siebie. Ktoś ją do tego namówił

Piękna fotka do rodzinnego albumu. Zdecydowanie nie do wystawiania jej na widok publiczny

Co myślicie o zdjęciu dziewczynki? Gdybyście mieli 5-letnią córkę, pozwolilibyście jej na robienie sobie takich zdjęć i opublikowalibyście je w sieci?

Może Cię zainteresować

zamknij