×

Dziewczyna miała dość psa swojego partnera, dlatego postawiła mu pewne ultimatum

Pewna para miała ze sobą zamieszkać, ale dziewczyna nie lubiła psa swojego partnera. W związku z tym postawiła mu pewne ultimatum: „albo pies albo ja”. Mężczyzna, który chce pozostać anonimowy, bił się z myślami, aż w końcu podjął decyzję. W internetowym serwisie z drobnymi ogłoszeniami napisał:

Moja dziewczyna nienawidzi mojego psa o imieniu Molly, który jest małym beaglem. Dlatego też muszę szukać dla niej nowego domu. Ma nieskazitelny rodowód i pochodzi z dobrej rodziny. Cztery lata ją mam. Uwielbia się bawić, ale nie jest zbyt wysportowana. Trochę czasu trzeba poświęcić na pielęgnację jej długich włosów. To samo tyczy się także paznokci, ale akurat w tym przypadku lubi, gdy ktoś się tym zajmuje. Zdarza się, że ujada całą noc, a śpi w ciągu dnia, gdy ja idę do pracy. Jeśli chodzi o pożywienie – musi być zawsze najlepsze i najdroższe. Niestety nie ma się gwarancji, że przywita Cię, gdy wrócisz z pracy. Do tego ma problem z okazywaniem bezwarunkowej miłości. Nie gryzie, ale potrafi być wredna jak cholera!

A więc… Czy ktoś jest zainteresowany moją 30-letnią, egoistyczną, zarozumiałą, kłamliwą i interesowną dziewczyną? Zapraszam po odbiór! Wraz z moim psem chcemy się jej natychmiast pozbyć!

narzeczona i pies

Może Cię zainteresować