Leśniczy znalazł nad ranem porzucony dziecięcy wózek. Leżała w nim 3-letnia dziewczynka

Szokującego odkrycia dokonał jeden z pracowników leśnych, poniedziałkowym rankiem w Czuchowie. Gdy szedł do pracy, znalazł w wózku spacerowym 3-letnią dziewczynkę. Jak się później okazało, dziecko spędziło samotnie w lesie całą noc…

Dziecko było samo

Leśniczy znalazł dziewczynkę w poniedziałek rano w lesie. Asp. sztab. Sławomir Gradek, rzecznik policji w Człuchowie w rozmowie z portalem Fakt24.pl powiedział:

16-letni Kuba przed morderstwem został porwany! Na jaw wychodzą szokujące fakty

Mężczyzna znalazł 3-letnią dziewczynkę idąc do pracy około godz. 6:00 rano. Znał ją i przekazał rodzinie. O sprawie został poinformowany MOPS, a ten z kolei zawiadomił policję i sąd rodzinny. Według naszych wstępnych ustaleń, dziecko było w lesie od godz. 23:00 do 6:00. Dziewczynka nie wymagała pomocy lekarskiej

Leśniczy znalazł nad ranem porzucony dziecięcy wózek. Leżała w nim 3-letnia dziewczynkaUdostępnij

Jej matka była pijana

Jak udało się ustalić reporterom TVN24, dziewczynka dzień wcześniej była wraz ze swoją 24-letnią matką u rodziny. Kobieta miała spożywać tam alkohol. Później 24-latka, aby wrócić do domu, musiała przejść leśną ścieżką około kilometra. To własnie w czasie drogi powrotnej miała zostawić 3-letnią córeczkę bez opieki w lesie, a sama udać się do domu.

Zostawiła córeczkę z partnerem. Gdy wróciła, dziewczynka zanosiła się od płaczu

Policja zatrzymała kobietę. Badanie alkomatem nawet po takim czasie wykazało u niej 0,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Sprawa cały czas badana jest przez funkcjonariuszy.

Leśniczy znalazł nad ranem porzucony dziecięcy wózek. Leżała w nim 3-letnia dziewczynkaUdostępnij

Obie były pod opieką kuratora sądowego

Wiadomo, że 24-latka i jej 3-letnia córeczka na co dzień mieszkają same. Obie już od dłuższego czasu znajdują się pod opieką ośrodka Pomocy Społecznej oraz kuratora sądowego. Teraz sprawa zostanie przekazana do sądu rodzinnego.

Zobacz także:

Źródło: fakt.pl | Fotografie: Materiały Policyjne