×

Maciej Musiał na nową dziewczynę. Wcale nie afiszuje się z tą znajomością

Maciej Musiał ma zaledwie 23 lata, a już znają go praktycznie wszyscy Polacy. Młody aktor i prezenter zasłynął z roli najstarszego syna Boskich w serialu Rodzinka.pl. Choć dziś trudno jest znanym ludziom ukryć swoje życie prywatne, to Maćkowi dość dobrze się to udawało. Teraz jednak uchylił rąbka tajemnicy i pokazał fanom swoją dziewczynę. Przynajmniej tak uważają media.

Nowa miłość?

W sieci na temat związku Maćka krążyło wiele plotek. Młody aktor miał być już w związku z Olgą Kalicką, Kasią Sawczuk, czy Agnieszką Więdłochą. Te informacje nigdy nie zostały jednak oficjalnie potwierdzone. Teraz w mediach znów zawrzało na temat nowej miłości Maćka.

Pudelek twierdzi, że Musiał ma nową dziewczynę – Natalię Uliasz. Blondwłosa piękność jest znaną modelką, która mieszka po części w Polce i w USA. Wiadomo, że jest teraz twarzą kostiumów kąpielowych zaprojektowanych przez Jessicę Mercedes, a wcześniej pojawiła się nawet na okładce portugalskiego Vogue’a.

Maciek opublikował zdjęcie, na którym możemy zobaczyć jego, Natalię oraz ich dwóch kolegów. Wtedy właśnie rozpoczęły się wszystkie spekulacje.

Jest naprawdę piękna!

Może Cię zainteresować

zamknij