×

Wtargnął do domu 88-latki i chciał ją wykorzystać. Krzyknęła 2 słowa, które go wystraszyły

88-letnia Helen Reynolds odpoczywała po obiedzie w swoim domu. Zdążyła posprzątać i zmyć naczynia, gdy nagle usłyszała pukanie do drzwi. Nie spodziewała się gości, dlatego zaciekawiona skierowała swe kroki do przedpokoju.

Mężczyzna, który stał na zewnątrz, powiedział, że jest nowym sąsiadem i chce tylko o coś zapytać. Staruszka nie miała nawet chwili na zastanowienie, ponieważ złodziej wparował do jej domu.

Mężczyna zaczął przeszukiwać mieszkanie

W domu było tylko 40 dolarów

Mała kwota pieniędzy zirytowała bandytę, ale nie chciał wyjść ‚bez niczego’. Rzucił się na 88-latkę, chcąc ją wykorzystać! Kobieta nie miała szans ze złodziejem, który przygniótł ją całym swoim ciałem. Nie chciała walczyć, bo nie miała pojęcia, jak to wszystko może się dla niej zakończyć. Szukając w głowie rozwiązania, w jednej chwili wpadła na genialny pomysł. Krzyknęła: „Mam HIV!”.

To były słowa, które go odstraszyły! Tylko tyle wystarczyło, aby skutecznie zniechęcić go do dalszego działania. Napastnika jeszcze nie złapano, ale policja robi wszystko, aby to zmienić. Sąsiedzi są pod ogromnym wrażeniem odwagi starszej kobiety i tego, że umiała zachować zdrowy rozsądek w takiej sytuacji.

Choć mi pewnie trudno byłoby zachować zimną krew, tej kobiecie się udało. Pełen szacunek!

Polecane

Może Cię zainteresować