×

Dzieli się swoim mężem z młodszą siostrą i mamą. „Jak nie mam ochoty, oddaję go im”

Dzieli się mężem z siostrą i mamą! Choć brzmi to szokująco, naprawdę tak się dzieje. I nie chodzi tu o to, że pożycza go do koszenia trawy czy naprawienia kranu. Jeśli pojawiły się u Was kosmate myśli, to słusznie…

„Jesteśmy swingerkami”

Madi Brooks jest dość popularną amerykańską TikTokerką. Na tym portalu społecznościowym obserwuje ją ponad 97 tysięcy użytkowników. Na krótkich nagraniach często opowiada o tym, jak wyglądają jej intymne relacje w rodzinie. Bezsprzecznie są one bardzo nietypowe… Do tego stopnia, że mogą one wywołać szok u niektórych osób. Otóż… zarówno ona, jak i jej mama i siostra są swingerkami. Oznacza to, że dzielą się one partnerem i same również korzystają z przywileju sypiania z wieloma osobami.

Mąż Madi z tego, co widać na załączonych filmikach, jest bardzo zadowolony z tego faktu i zupełnie mu to nie przeszkadza. Każdy z tej czwórki jest szczęśliwy i spełniony.

Ja i moja mama jesteśmy swingerkami i jest to świetne! Wiecie dlaczego? Kiedy nie jestem w nastroju, przekazuję męża mamie

Dzieli się mężem z siostrą i mamą 1
TikTok

Dzieli się mężem z siostrą i mamą!

To jeszcze nie wszystko. Jak się okazuje, kobieta pozwala swojemu mężczyźnie również na harce z młodszą siostrą. Nie widzi w tym żadnego problemu:

Pozwalam mu na zabawy z moją młodszą siostrą. Takim rodzajem żony jestem

Niektórzy obserwujący uważają podobnie jak Madi i jej rodzina. Jednak zdecydowana większość nie potrafi zrozumieć, jak można żyć w takim czworokącie. Często komentują to, pisząc, że dzielenie się mężem z tak bliskimi osobami nie może mieć dobrego finału. Inni bez ogródek stwierdzają, że ta „miłość” lada moment się skończy, gdy tylko małżonek znudzi się którąś z trzech pań. A jeszcze kolejni dodają, że taka relacja w ogóle nie powinna mieć miejsca.

Dzieli się mężem z siostrą i mamą 2
TikTok

Sądzicie, że związek Madi i jej męża ma szansę przetrwać?

Dzieli się mężem z siostrą i mamą
TikTok
Źródła: kobieta.wp.pl
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować

zamknij