×

Marina opublikowała urocze nagranie synka i męża. Malutki Liam skradł serca wszystkich

W miniony czwartek reprezentacja Polki rozegrała swój pierwszy mecz eliminacyjny Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla biało-czerwonych po pięknym golu Krzysztofa Piątka, który wszedł na murawę w drugiej połowie spotkania. Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że Austria jest uznawana za jednego z najtrudniejszych rywali w fazie eliminacyjnej, a po drugie jest to pierwszy wygrany mecz odkąd selekcjoner Jerzy Brzęczek przejął stery nad naszą kadrą.

Radości nie ma końca

Po wygranym meczu cieszą się nie tylko Polscy kibice, ale również piłkarze, którzy publikują w mediach społecznościowych kolejne wpisy. Jednym z nich był wpis strzelca jedynej bramki, Krzysztofa Piątka, który wciąż cieszy się ogromną popularnością. Znajdziesz go tutaj. Wczoraj na swoim Instagramie wpis opublikowała również Marina Łuczenko-Szczęsna, żona bramkarza reprezentacji Polski, która oznajmiła, że po wygranym meczu jej męża, jabłuszko, które jadło ich maleństwo, lepiej smakuje. Na koniec pogratulowała całemu zespołowi.

Słodziaka jedzącego słodkości możecie zobaczyć na poniższym nagraniu. Trzeba przyznać, że wszyscy razem wyglądają przeuroczo!

Może Cię zainteresować

zamknij