×

Kładzie maleńkie dziecko na ladzie i ogląda… strzelbę. Nagle dzieje się coś strasznego

Podczas, gdy maleńkie dziecko siedziało na ladzie lombardu, sprawujące nad nim opiekę kobiety były pochłonięte oglądaniem jednej ze strzelb. Niespodziewanie maluszek stracił równowagę i ześlizgnął się ze szklanej lady..

O krok od tragedii

Do zdarzenia doszło w mieście Hurricane, w stanie Utah w USA. Gdyby nie natychmiastowa reakcja kierownika sklepu, Billa Reela prawdopodobnie dziecko doznałoby ciężkich urazów, potłuczeń czy nawet złamań.

Po całym zdarzeniu Reel powiedział:

Musimy być bardziej uważni, patrzeć, co się dzieje z dziećmi

Nagranie z monitoringu wyraźnie pokazuje moment, w którym nierozważnie posadzone na ladzie dziecko, po chwili z niej spada! Matka i babcia malucha są w tym czasie zajęte oglądaniem strzelby. Niebezpieczeństwo zauważają dopiero w ostatniej chwili, gdy kierownik oraz ekspedientka łapią dziecko.

Wszystko dobre, co się dobrze kończy

W samą porę na ratunek ruszył kierownik sklepu, Bill Reel, który przy udziale sprzedawczyni złapał niemowlę. Podekscytowany opowiadał później o szczegółach zdarzenia:

Zobaczyłem, że dziecko się kołysze. Na szczęście wszystko dobrze zbiegło się w czasie. Serce mi waliło, byłem roztrzęsiony. Trzymałem niemowlę chyba przez kilka sekund zanim podałem je rodzinie

To zdarzenie jest ważnym sygnałem dla wszystkich rodziców, aby nie przestawali być czujni i nie spuszczali wzroku z małych dzieci. Pamiętajmy, że rodzicielstwo wiążę się z ogromną odpowiedzialnością i nieustannym skupieniu na drugim człowieku.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.tvn24.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Twitter.com

Polecane

Może Cię zainteresować