Kategorie Gwiazdy

Rafał Maślak pochwalił się zdjęciem ciężarnej żony. Zdradził także imię synka

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń pobrali się 14 sierpnia 2018 roku. Teraz nadszedł czas na kolejny krok w ich związku, bowiem szczęśliwa para już niebawem powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Tymczasem model pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciem z sesji ciążowej. Wiadomo już także, jak będzie miał na imię synek pary.

Piękne zdjęcia

Odliczamy dni… – napisał Rafał Maślak pod pięknym zdjęciem ciążowego brzuszka żony

Zdjęcie z sesji zdjęciowej jest najlepszym dowodem na to, że przyszły tata jest bardzo szczęśliwy, że już niebawem przywita swojego pierwszego potomka. Kiedy przyjrzymy się hasztagom, możemy natomiast zauważyć, że Rafał i Kamila postanowili dać chłopcu na imię Maksymilian.

Do sesji zdjęciowej przyłączył się również czworonożny przyjaciel rodziny. Patrząc na jego podejście możemy mieć pewność, że zwierzak bardzo szybko zaprzyjaźni się z Maksymilianem.

Rafał Maślak o małżeństwie

Rafał Maślak nie ma wątpliwości, że małżeństwo ugruntowało jego związek.

Nie narzekam, nadal dobrze się ze sobą czujemy. Można nawet powiedzieć, że swoją miłość przeżywany na nowo. Małżeństwo zmieniło moją mentalność. To coś poważnego. Przed ołtarzem i Bogiem mówiliśmy sobie bardzo ważne słowa o wierności. Nie ma mowy o skakaniu z kwiatka na kwiatek. Teraz już nie można tak po prostu ze sobą zerwać – mówił w rozmowie z Faktem

Myślicie, że malec będzie podobny do swojego taty i w przyszłości również zostanie modelem?