×

Mama nagrywa kąpiel swojej córeczki. Jednak takiego zakończenia się nie spodziewała…

Małe dzieci nie mają łatwego życia. Nie potrafią dobrze chodzić, nie mówią płynnie i muszą ciągle liczyć na pomoc dorosłych. Kiedy więc mała Sophia poczuła się źle, zaczęła płakać i na swój własny sposób wołać o pomoc. I choć była 3 nad ranem, przy jej łóżeczku natychmiast pojawiła się mama.

Mała zwymiotowała, a jej mama postanowiła przygotować szybką kąpiel, aby ją uspokoić i umyć. I wtedy stało się coś nieoczekiwanego!

Kobieta zobaczyła swoją małą córeczkę w umywalce i zdała sobie sprawę, że jest to piękny widok, który musi uwiecznić na nagraniu. Dumna mama nie spodziewała się jednak, że już za moment cała idealna scena zostanie „zakłócona” przez bąki…

Na nagraniu wyraźnie widać, że mała dziewczynka nie spodziewała się takiej reakcji własnego organizmu. Ilość pęcherzyków, ewentualnie nieprzyjemny zapach, totalnie ją zaskoczyły i zaczęła płakać.

Na szczęście, choroba dziecka nie trwała długo. I choć dziś dziewczynka jest za duża na takie kąpiele, jej mama zawsze może odtworzyć uroczy filmik z nietypową „niespodzianką”.

Jeśli nagranie wywołało na Twojej twarzy uśmiech, koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi!

Może Cię zainteresować

zamknij