Kategorie Inne

Dziecko przygniotła szafa w czasie zabawy. Dziewczynka kilka godzin walczyła o życie

Do tego przerażającego wypadku doszło w Wielki Piątek w Krępej koło Słupska. Bawiące się dziecko przygniotła szafa. Dziewczynka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Przez kilkanaście godzin lekarze walczyli o jej życie. Niestety, życia dziecka nie dało się uratować.

Dziecko przygniotła szafa

Do tego tragicznego wypadku doszło 19 kwietnia, tuż po godzinie 14:00. 5-letnia dziewczynka bawiła się w mieszkaniu. Nagle przewróciła się na nią wysoka szafa. Dziecko niemal natychmiast trafiło do szpitala. Jego stan był bardzo ciężki. Lekarze przez kilkanaście godzin walczyli o jego życie.

Nadkom. Robert Czerwiński z policji w Słupsku w rozmowie z mediami powiedział:

Na miejsce wypadku jako pierwszy dotarł dzielnicowy, który akurat był w pobliżu. Funkcjonariusz rozpoczął i kontynuował reanimację do przybycia karetki pogotowia

Dziecko przygniotła szafa w czasie zabawy. Dziewczynka kilka godzin walczyła o życie

Ustalanie okoliczności wypadku

Po wypadku w mieszkaniu pojawili się także prokurator oraz policjanci. Ustalali oni szczegóły wypadku oraz to, czy rodzice byli trzeźwi, a także czy znajdowali się w dom.

Niestety, stało się najgorsze. Dziewczynka zmarła. Według informacji przekazanych przez Radio Gdańsk, w sobotę około godziny 16:00 doszło do zatrzymania krążenia 5-latki.

Najszczersze kondolencje dla bliskich… 😥