×

Pozwoliła prowadzić auto 1,5-rocznemu synkowi. Całą sytuację nagrała i wrzuciła do sieci

Nieodpowiedzialna matka z Zielonej Góry umieściła na swoim profilu na Facebooku filmik, w którym pokazuje, jak jej 1,5-roczny synek prowadzi samochód. Nie tylko dodała wideo do sieci, ale udostępniła je w trybie publicznym. Po czasie zorientowała się, że to nie jest odpowiedzialne zachowanie i usunęła treść. Zapomniała najwyraźniej, że w Internecie nic nie ginie i film zaczął krążyć po przeróżnych forach.

Skrajna nieodpowiedzialność?

Do redakcji SuperBiz.pl ktoś podesłał nagranie, aby szerzej wspomnieć o problemie. Do tego podano dane kobiety i w łatwy sposób dziennikarzom udało się ustalić, że matka nie kryje się ze swoim zachowaniem i preferencjami. Udostępnia w trybie publicznym zdjęcia dziecka z alkoholem, dzieli się wspomnianym wcześniej filmem, a także wyraża gorące zainteresowanie paleniem marihuany. Między tymi wpisami dowiedzieć się także można, że pracuje w straży leśnej.

Mocno niepokojący film…

I pewnie dlatego film z kierującym dzieckiem nie był dla matki niczym niepokojącym. Wrzuciła go, myśląc najprawdopodobniej, że to świetna zabawa. Internauci wpadli w szał. Niewiele osób rozbawiło to, co widziały, a większość wręcz zaalarmowała, że sprawę zgłasi do MOPS-u.

Sami oceńcie, czy zachowanie kobiety jest zabawne, czy skrajnie nieodpowiedzialne…

Polecane

Może Cię zainteresować