×

Dziecko nałogowo ogląda YouTube’a? Możliwe, że będzie zarabiać więcej niż Ty

Tak – dobrze przeczytałeś tytuł tego artykułu. Młodzi ludzie, którzy wykorzystali szansę jaką dał rozwój Internetu potrafią w dzisiejszych czasach zarabiać więcej niż prezes największego banku! Dlaczego? Ponieważ w Polsce jest ponad 20 mln internautów, a wciąż bardzo niewiele osób tworzy treści!

Rekordowe wyniki oglądalności w telewizji to ok. 5 mln widzów * – podczas gdy Youtube’a ogląda już miesięcznie 19 mln osób!

YouTube jest najpopularniejszym serwisem wideo na świecie oraz w Polsce. Przykładowo, najbardziej wpływowy YouTuber w Polsce Karol „FRIZ” Wiśniewski ma większą ilość widzów niż Kuba Wojewódzki, Małgorzata Rozenek i Julia Wieniawa – razem wzięci! 

friz

Czasy się zmieniły! YouTuberzy mają większe zasięgi niż gwiazdy które znamy

Prestiżowy magazyn Forbes umieścił Karola „Friza” na liście najbardziej wpływowych influencerów w Polsce. 24 latek znalazł się na samym szczycie, zaraz po Robercie Lewandowskim! Przy czym jak pisze Forbes zasięgami, komentarzami i ilością filmów „bije Lewego na głowę”!

źródło: facebook.com/forbes.pl

Nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo jest to szokujące

Ten chłopak osiągnął to wszystko w zaledwie 4 lata! Bez znajomości, bogatych rodziców i wielkich pieniędzy. Jeszcze 2 lata temu mieszkał z rodzicami w bloku z wielkiej płyty, nigdy nie leciał samolotem i nie był za granicą.

Miał 14 lat i uwielbiał Youtube. Jak większość współczesnych dzieciaków. Po kilka godzin dziennie oglądał filmiki innych twórców, aż odważył się zostać jednym z nich. Zapytaj swoje dziecko czy zna Friza? Jesteśmy pewni, że tak. Po nim prawdopodobnie wymieni jeszcze kilka nazwisk innych Youtuberów, o których nigdy nie słyszałeś, ale to są dziś prawdziwe gwiazdy, które zna każdy nastolatek.

I każda z tych gwiazd zaczynała tak jak Twoje dziecko – od oglądania Youtube’a.  Tak też zaczynał Friz. Oczywiście jego początki nie były spektakularne, ale ciężka praca i wiara w sukces się opłaciła.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Karol Wiśniewski (@frizoluszek)

Po skończeniu technikum nie wiedział jakie studia, lecz zaryzykował i zamiast wybrać studia – odważył się zainwestować wszystkie oszczędności w nagrywanie na YouTube. Zaczynał od nagrywania na Youtube jak gra w Minecraft. Potem przyszła moda na Pokemon GO. Żeby filmiki były ciekawsze pożyczył od starszej siostry 500 złotych, bo zauważył, że ludzie chętnie oglądają jak Pokemony wykluwają się z jajek. Więc musiał kupić w grze inkubatory.

Dziś, 3 lata od tego czasu jego kanał subskrybuje ponad 4 miliony ludzi, a jego filmy na Youtube mają półtora MILIARDA wyświetleń!  W wieku 24 lat właśnie wprowadza swoją spółkę na giełdę. Jego firma wyceniana jest na 2 miliardy złotych. Tak dobrze przeczytaliście… czyli – 2 tysiące milionów złotych… i MA TYLKO 24 LATA! Karol Wiśniewski nie ukrywa też, że jego miesięczne dochody to grubo ponad milion złotych, mówił o tym niedawno w programie Kuby Wojewódzkiego, który nie krył podziwu dla sukcesów tego młodego chłopaka!

Wynajmuje luksusowy dom warty 20 mln złotych! Mieszka w min razem ze swoją Ekipą – czyli przyjaciółmi, z którymi nagrywa filmy na YouTube. Pasja błyskawicznie zmieniła się w potężny biznes i sposób na życie.

Gdyby wybrał „prawidłową” ścieżkę, teraz broniłby tytułu magistra.

Karol „Friz” i jego Ekipa dzielą się swoją wiedzą

Ponad 4 lata temu, gdy Karol i jego przyjaciele zaczynali swoją karierę na YouTube nie było za wiele źródeł informacji. Całą swoją wiedzę gromadzili latami, zdobywając ją z zagranicznych źródeł. Teraz, gdy na YouTube osiągnęli wszystko, postanowili pomóc osobom które marzą o tym by zostać YouTuberami.

Właśnie ogłosili, że w Internecie jest dostępny ich kurs Youtube’a, czyli jak zostać Youtuberem. Gdzie krok po kroku pokazuje jak wyglądała jego droga. I że każdy może być na jego miejscu. Można to osiągnąć bez znajomości, wielkich pieniędzy ani szkoły filmowej. 

Mówi tam wprost, dlaczego ujawnia całą tą wiedzę – po prostu jest już na tym etapie, że jako ekspert nie obawia się, że wyrośnie mu konkurencja – bo on jest już kilka poziomów dalej. Po prostu chce aby młodzi się rozwijali. Ale o wiele szybciej niż on – nie popełniając jego błędów – bo on popełnił je już za nich.

Trwa przedsprzedaż kursu, który teraz można kupić w bardzo niskiej cenie, o ponad 70 proc. taniej. To pierwszy profesjonalny, internetowy kurs o tym jak osiągnąć sukces na YouTube w Polsce. Zdradza w nim wszystko czego się nauczył, przekazuje całą swoją ekspercką wiedzę, sekrety oraz sprawdzone sposoby na zarabianie na Youtubie. 

Więc jeśli ktoś marzy o tym żeby zostać YouTuber’em i osiągnąć sukces… jest to zdecydowanie najlepszy nauczyciel.

Może warto zainwestować w przyszłość swojego dziecka, które i tak godzinami siedzi na Youtubie :) Może być z tego coś wielkiego jak w przypadku Friza…

Kurs można kupić na stronie „Jak zostać nr 1 na YT – Prawdziwa historia Ekipy”

Tworzenie wideo na YouTube to zawód przyszłości!

Czasy szybko się zmieniają, mało kto potrafi to zauważyć i wykorzystać tę szansę. Młodzi ludzie interesujący się social media i YouTubem mają przed sobą życiową szansę. Nowe pokolenie uczestniczy w tworzeniu nowego medium. Można porównać to do sytuacji dziennikarzy, którzy byli przy powstawaniu telewizji. Wielu z nich stało się postaciami kultowymi i przeszło do historii!

Młodzi ludzie już wiedzą, że youtuber to zawód przyszłości! Według badań przeprowadzonych w ostatnich 2 latach w szkołach podstawowych i średnich – aż 80 procent nastolatków w wielu 11-17 lat marzy aby w przyszłości być youtuberem! Takich wyników, ze wskazaniem na jeden zawód nie było w historii badań nigdy!

Tak więc czy YouTube to same głupoty jak czasami wydaje się rodzicom?

Wszystko zależy jak się do tego podejdzie. Świat się zmienił. Aktualnie influencerzy zarabiają więcej niż gwiazdy, które wszyscy znamy – jak Kuba Wojewódzki, Małgorzata Rozenek, czy Maryla Rodowicz 😂 Młodzi ludzie „z Internetu” zarabiają miliony i nawet w Polsce co roku ich przybywa.

Czy Twoje dziecko może być następne?

Być może – wszystko zależy od tego czy będzie tylko biernie oglądać, czy odważy się tworzyć! Jak pokazuje nam życie – warto mieć otwartą głowę, być na czasie i odważyć się próbować… 😉 Czasem wystarczy niewielkie wsparcie ze strony rodziców, żeby dziecko osiągnęło wielki sukces.

zamknij