×

10 zdjęć dzieci z ulubionych filmów świątecznych pokazujących, jak wyglądają dziś. #4 nie do wiary!

Jeszcze wczoraj wszyscy byliśmy małymi dziećmi, które dosłownie szalały nie mogąc doczekać się świąt. Teraz jesteśmy już dorosłymi ludźmi, którzy ugrzęźli w świątecznych obowiązkach i tylko skarżymy się na to jak bardzo święta się zmieniły.

Wiesz kto jeszcze się postarzał? Wszystkie dziecięce gwiazdy, które występowały w naszych ulubionych świątecznych filmach. Mimo, że oglądamy je w kółko każdego roku, rozkoszując się tym, że od tylu lat nic się w nich nie zmienia, to aktorzy, którzy tam grali, dorośli tak samo jak my.

Niektórzy z nich ciągle pracują w branży aktorskiej, rozwijając swoją karierę i grając w coraz lepszych filmach, a nawet kilku udanych programach telewizyjnych. Inni zdecydowali się realizować inne marzenia, pracować w innej branży i normalnie założyć własną rodzinę.

Chcesz dowiedzieć się jak wyglądają i co robią dzisiaj? Oto zestawienie bohaterów świątecznych filmów!

1. Kevin McCallister z filmu „Kevin sam w domu”

1a

Bohater grany przez Macaulay Culkin’a ma obecnie poważne problemy z narkotykami. Ostatnio próbuje walczyć z nałogiem i do tego założył kapelę rockową.

1b

2. Niesforna 9-latka z filmu „Niesforna Zuzia”.

2a

Alisan Porter obecnie ma 34 lata i aktorstwo odłożyła na bok. Postanowiła skupić się na rodzinie i muzyce.

2b

3. Słodki chłopiec ze „Świątecznej gorączki”

3a

Jake Lloyd ma teraz 26 lat i aktorstwo odstawił na bok. Wielokrotnie mówił, że sława oraz udział w filmie „Gwiezdne wojny” totalnie zniszczyły jego życie. W dzieciństwie stał się obiektem drwin.

3b

4. Pamiętacie jeszcze film „Grinch: Świąt nie będzie”?

4a

Dzielną Cindy Lou Who grała śliczna blondyneczka, Taylor Momsen. Obecnie Taylor ma 22 lata i nie wygląda już jak grzeczna dziewczynka. Jest piosenkarką w zespole hardrockowym „Pretty Reckless”

4b

5. Charlie i „Śnięty Mikołaj”.

5a

29-letni Eric Lloyd studiuje na Chapman University i nie zrezygnował z aktorstwa. Ostatnio wystąpił na przykład w serialu telewizyjnym True Perfection.

5b

6. Rezolutna dziewczynka z filmu pt. „Cud na 34-ej ulicy”

6a

Bohaterka była grana przez Mara Wilson, która obecnie jest pracownikiem socjalnym. Marzy o zostaniu pisarką.

6b

7. Pamiętacie dziewczynkę z „Listów do M.”

8a

Na pewno pamiętacie, bo niedawno wyszła druga część tego świątecznego przeboju. Julia Wróblewska ma dzisiaj 17-lat a na jej aktorskim koncie pojawiły się takie tytuły: „Naznaczony” czy „Tylko mnie kochaj”.

8b

8. „Zły Mikołaj” to film, który oglądaliśmy już jako starsze dzieci, ale…

9a

… tego bohatera zna chyba każdy. Brett Kelly jest teraz studentem i próbuje swoich sił w stand-upie.

9b

9. Sam z „To tylko miłość”

10

Thomas Brodie-Sangster z powodzeniem realizuje się jak aktor. 25-latek gra w serii „Więzień Labiryntu” czy w serialu „Gra o tron”.

10b

10. Charlie z „Jack Frost”

1

Joseph Cross ma 29 lat i nie rezygnuje z aktorstwa. Na swoim koncie zgromadził już kilka ciekawych tytułów w tym „Lincoln”. Joseph jednak nie zaniedbuje nauki – studiuje w Trinity College.

1i

Polecane

Może Cię zainteresować