×

Ta niepozorna para doczekała się najpiękniejszych dzieci na świecie. Tak twierdzą internauci

Kiedyś ludzie byli zmuszeni do szukania swoich drugich połówek w promieniu niewielkich odległości. Rozwój nowoczesnego transportu, który umożliwił nam przemieszczanie się po całym globie, sprawił, że wiele się zmieniło również w tym temacie. Historia widziała już wiele różnych przypadków dwojga ludzi z różnych końców świata, którzy zakochali się w sobie, a w konsekwencji założyli rodziny.

Tak było w przypadku pewnej Malezyjki, która odnalazła swoją drugą połówkę w Szwecji

Miłość nie wybiera – to powiedzenie doskonale opisuje parę naszych bohaterów. Dwie osoby, które wywodzą się z zupełnie różnych zakątków świata, a co za tym idzie kultur i religii, zakochały się w sobie i stworzyły rodzinę. Mowa o państwie Stumbrys, które doczekało się potomstwa – 3-letniej córki Sophea i 3-miesięcznej Amiry.

Ich dziewczynki są uważane za najpiękniejsze na świecie

O tym, że tzw. mieszanka ludzi z różnych zakątków świata potrafi czynić cuda, niejednokrotnie się już przekonaliśmy. Tym razem „efekt” przeszedł jednak najśmielsze oczekiwania. Sophea i Amiraa mimo bardzo młodego wieku już stały się gwiazdami na profilu mamy na Instagramie, który jest obserwowany przez blisko ćwierć miliona osób. Wszystko za sprawą niebywałej urody maluchów.

Prawda, że te dziewczynki są niesamowite?

Może Cię zainteresować

zamknij