Kategorie NewsyPolskaWideo

W trakcie pisania egzaminu przez gimnazjalistów puszczali przez megafon odgłosy krów

Cała Polska żyje strajkiem nauczycieli. Wiele ludzi zadaje sobie także pytania, gdzie są granice protestujących i jak daleko są w stanie się posunąć, aby wywalczyć podwyżki. O ile sami nauczyciele robią, co mogą, aby zwrócić na siebie uwagę rządzących, w ostatnim czasie na swój sposób przyłączyli się do nich aktywiści Komitetu Obrony Demokracji (KOD). Nie uwierzysz, co zrobili, aby skupić na sobie wzrok.

Przeszkadzali uczniom w pisaniu egzaminu

Skandaliczne sceny rozegrały się pod jednym z gimnazjum w Gorzowie Wielkopolskim. Podczas gdy uczniowie pisali egzamin, aktywiści KOD zgromadzili się pod placówką i zaczęli puszczać przez megafon odgłosy trzody chlewnej i krów.

W trakcie pisania egzaminu przez gimnazjalistów puszczali przez megafon odgłosy krów
Facebook

Co na to wszystko nauczyciele?

I choć wydawać by się mogło, że nauczyciele wyjdą i przegonią aktywistów, nic bardziej mylnego. Na krótkim nagraniu widzimy, jak podchodzą do nich, biją im brawo i dziękują.

Nagranie przygotowane przez samych działaczy KOD-u opublikował na Twitterze Waldemar Kowal.

Potraficie wytłumaczyć to, co się tutaj wydarzyło?

Świnie KOD

TT @waldemarkowal :" W Gorzowie przed jednym z gimnazjum, w czasie pisania przez młodzież egzaminu, KOD/KE puszczali przez megafon odgłosy trzody chlewnej i krów. Strajkujący nauczyciele ZNP wyszli do nich, bili im brawa i dziękowali. "Niech mi ktoś normalny wytłumaczy - co tu się odjebało?

Publiée par Ryszard Swetru sur Mercredi 10 avril 2019