×

Dźgnęła męża nożem z zazdrości. Nie rozpoznała siebie na zdjęciach sprzed lat!

Leonora R. znalazła w telefonie męża zdjęcia, na których uwieczniono miłosne igraszki mężczyzny z „młodszą kochanką”. Rozwścieczona kobieta dźgnęła męża nożem z zazdrości. Okazało się, że nie rozpoznała siebie na zdjęciach sprzed lat!

Dźgnęła męża nożem z zazdrości

Do czego może się posunąć zazdrosna kobieta? Przekonał się o tym partner Meksykanki Leonory R. Mężczyzna dołączył do grona tych, którzy szczerze mogą powiedzieć, że oberwali za niewinność.

Leonora R. myszkowała w telefonie swojego partnera. W ten sposób natrafiła na erotyczne zdjęcia mężczyzny. Przedstawiały jej męża podczas miłosnych figli w łóżku z „młodszą kobietą”. Leonora R. była wściekła. Postanowiła się zemścić.

Dźgnęła męża nożem z zazdrości
Twitter

Była zazdrosna o samą siebie

Leonora R. urządziła mężowi karczemną awanturę, podczas której chwyciła za nóż i dźgnęła męża kilka razy w ręce i nogi. Na szczęście sąsiedzi usłyszeli krzyki i w porę zareagowali. Wezwali pomoc. Mężczyzna przeżył, choć ze starcia z partnerką wyszedł mocno poturbowany.

Jak się okazało, doszło do ogromnego nieporozumienia. Leonora była zazdrosna o… samą siebie. To ona była partnerką męża na erotycznych zdjęciach, które znalazła w jego telefonie! Zdjęcia przedstawiały ją z przeszłości, ale Leonora nie rozpoznała samej siebie, stąd wściekłość i podejrzenia, że jej mąż ma romans z młodszą kobietą.

Mężczyzna tłumaczył policji, że znalazł plik ze zdjęciami w starym mailu i postanowił zapisać je sobie na pamiątkę w telefonie. Tej decyzji omal nie przypłacił życiem.

Źródła: www.mirror.co.uk
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij