×

Rysiek z „Chłopaków do wzięcia” wystąpi w kolejnym programie. Widzowie nie są zbyt zachwyceni

Rysiek „Szczena” Dąbrowski z „Chłopaków do wzięcia” spełni w końcu swoje marzenia. Najbardziej popularny w Polsce rolnik wyjedzie bowiem do Poznania, gdzie zostanie poddany luksusowym zabiegom, a tym samym doświadczy czegoś zupełnie nowego. Na tym jednak nie koniec przygód Ryśka, które czekają go w wielkim mieście.

Dżentelmeni i wieśniacy

Kolejny odcinek „Dżentelmenów i wieśniaków” zapowiada się niezwykle emocjonująco. To w nim „Szczena” znany jako chłopak z wioski, zmierzy się ze sztuką na wernisażu, podda się luksusowym zabiegom, trafi na tor wyścigowy – marzył o tym od dawna – oraz przygotuje specjalną niespodziankę dla najważniejszej w swoim życiu osoby.

Dżentelmeni i wieśniacy

To po prostu trzeba zobaczyć!

Podczas gdy Rysiek wyjedzie do miasta, jego miejsce będzie musiał zająć ktoś inny. Tym szczęśliwcem będzie Patryk, agent gwiazd, który zobaczy, jak wygląda życie na wsi.

Jak poradzi sobie w tych niecodziennych dla niego warunkach i czy godnie zastąpi przebywającego w mieście Ryśka?

Dżentelmeni i wieśniacy

Uchylimy rąbka tajemnicy. Wiadomo już, że Patryk przyjedzie na wieś i zaserwuje gospodarzom szampana z musztardówki. Myślicie, że ktoś się skusi?

Wszystko to będzie można zobaczyć już 22 marca (czwartek) w programie „Dżentelmeni i wieśniacy” o godzinie 22 w TTV. Oj będzie się działo!

Może Cię zainteresować

zamknij