×

Dwójka aktorów ze znanego serialu zginęła na planie! Spadli z mostu w trakcie kręcenia sceny!

Straszna tragedia w trakcie kręcenia popularnego serialu. Dwójka aktorów zginęła na planie w trakcie kręcenia scen z udziałem mostu.

Dwójka aktorów zginęła na planie

Jorge Navarro Sánchez i Luis Gerardo Rivera ćwiczyli jedną scenę 16 stycznia bieżącego roku, kiedy miał miejsce incydent. W trakcie prób oboje aktorzy spadli z wysokości ponad 5 metrów! Pomimo błyskawiczne akcji ratowniczej, nie udało się uratować ich życia. Jeden z nich zginął na miejscu, drugi zaś w trakcie pobytu w szpitalu.

Telewizja odpowiedzialna za produkcję powiedziała, że ​​producenci serialu współpracują z władzami miasta Meksyk, ale nie ujawniono żadnych dalszych szczegółów na temat dokładnej lokalizacji incydentu. Wiadomo tylko tyle, że była to górska lokalizacja gdzieś w Meksyku.

Navarro Sánchez i Rivera kręcili trzeci sezon filmu „Sin Miedo a la Verdad” (Bez strachu przed prawdą). Serial miał swoją premierę w 2018 roku i opowiada historię młodego hakera, który pomaga ofiarom przestępstw, cyberprzemocy i korupcji.

Policja już zajęła się sprawą

Według źródeł BBC Mundo, w jednej ze scen Navarro i Rivera musieli przejść przez wiszący most między dwoma dachami. W sprawie wszczęto dochodzenie i policja bada wszelkie tropy z nim związane. Wszystkich aktorów przesłuchano, a funkcjonariusze zabezpieczyli teren wypadku.

Prace nad serialem zostały zawieszone. Nie podano informacji czy będą wznowione.

Źródła: www.fakt.pl, polskieradio24.pl, edition.cnn.com, elcomercio.pe, www.bbc.com

Polecane

Może Cię zainteresować