×

Dwie gigantyczne wygrane w Lotto. Obaj zwycięzcy kupili kupony w Chorzowie

Dwie gigantyczne wygrane w Lotto w niemal tym samym czasie to niezwykle rzadkie zjawisko. Po tym wydarzeniu bez wątpienia Chorzów stanie się mekką wielbicieli gier losowych. W mieście padły bardzo wysokie wygrane. Szczegóły sprawy są zadziwiające.

Kto nie gra, nie wygra

Udział w loteriach pieniężnych to bez dwóch zdań jeden z najszybszych sposobów na wzbogacenie się. Niestety rachunek prawdopodobieństwa pokazuje, że szanse na rozbicie banku są skrajnie niskie. Mimo to od czasu do czasu Polskę obiegają informacje o wysokich wygranych. Jednym z najbardziej spektakularnych zwycięstw była szóstka w Łomży. Co ciekawe, w tym samym punkcie w ciągu jednego roku padły aż dwie, imponujące wygrane.

Specjaliści z branży ezoterycznej mogliby pewnie powiedzieć, że nad lokalem unosi się dobra aura, która sprawia, że dzieją się w nim same dobre rzeczy. Gracze, którzy traktują poważnie gry losowe, na pewno zwracają uwagę na tego typu znaki i kierują się nimi podczas kolejnych prób zdobycia fortuny.

Okazuje się, że nie tylko w Łomży panuje atmosfera sprzyjająca wygranym. Podobnie jest w przypadku Chorzowa. W mieście w odstępie zaledwie jednego dnia miały miejsce aż dwie kolosalne wygrane. W dwóch oddziałach Lotto zwycięzcy sięgnęli po ogromne kwoty. Pierwszy ze szczęśliwców otrzyma zdobyte pieniądze od razu. Z kolei drugi będzie co tydzień otrzymywać pokaźny przelew. Za te pieniądze bez trudu obaj zwycięzcy zdołają się utrzymać bez konieczności pracowania.

dwie gigantyczne wygrane w lotto
Twitter

Dwie gigantyczne wygrane w Lotto

Jak poinformował Dawid Kamiński z Biura Prasowego Lotto, najpierw 24 kwietnia w Chorzowie w punkcie przy ul. 3 Maja 51 padła wygrana w grze Szybka 600.

Osoba, która wygrała, będzie co tydzień przez rok otrzymywał 600 złotych, co daje sumę 32 200 złotych.

Zaledwie dzień później, 25 kwietnia w grze Mini Lotto gracz zwyciężył w loterii chybił-trafił. Wygrana padła przy ul. Parkowej 20 w Chorzowie. Gracz sięgnął po 235 tys. 928 złotych. Ta nagroda zostanie wypłacona jednorazowo.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, jednocześnie życząc, aby wielkie pieniądze nie zmieniły ich na gorsze. Niestety często zdarza się, że osoby, które błyskawicznie wzbogaciły się za sprawą udziału w loterii, później nie potrafią mądrze gospodarować pieniędzmi. W efekcie szybko je tracą i wracają do dawnego życia. Bardzo podobnie było w przypadku mężczyzny, który przepuścił blisko 200 mln złotych.

Co można wygrać?

Losowania Lotto odbywają się trzy razy w tygodniu: w każdy wtorek, czwartek i w sobotę o godz. 21:50. Minimalna pula to 2 mln zł, jednak ze względu na fakt, że Lotto jest grą kumulacyjną, w sytuacji, gdy nikt nie wygra głównej nagrody, przechodzi ona do następnego losowania. Gdy w jednym losowaniu wygra kilka osób, pieniądze z puli dzielone są między zwycięzców. Jeśli zwycięzca jest jeden, może zdobyć od dwóch do kilkudziesięciu milionów złotych. Wygrana za „piątkę” wynosi ok. 5 300 zł, za „czwórkę” ok. 170 zł. Z kolei kwota wygranej za „trójkę” jest stała i wynosi 24 zł.

W przypadku osób, które zagrają w Lotto Plus, wygrana zostanie powiększona o dodatkowy 1 mln zł! W tym rodzaju gry, każda wygrana ma stałą wysokość. „Szóstka” to równowartość 1 000 000 zł, „piątka” to 3 500 zł, „czwórka” to 100 zł, „trójka” to 10 zł, a „dwójka” i „jedynka” nie dają żadnej wygranej.

dwie gigantyczne wygrane w lotto
Twitter

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij